Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 18 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування

Переглядів: 366
24 Квітень, 2017 - 18:45
Чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування

Команда гуртківців Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій взяла участь у ІІ-ІІІ етапах Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування, який проходив у с. Торське м. Лиман з 21 по 23 квітня 2017 року.

Учасниками змагань були команди з міст Краматорськ, Бахмут, Добропілля, Дружківка, Маріуполь. Більше 100 учасників змагалися на двох дистанціях: середній і класичній. За підсумками журі в особистому заліку в категорії «ч-12» наші учасники отримали:

ІІ місце – Шуверов Олександр,

ІІІ місце – Шульга Євген.

Наприкінці змагань на урочистій лінійці усім переможцям вручили грамоти та медалі Донецького обласного Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Бажаємо юним спортсменам нових стартів, нових перемог!

Команда гуртківців Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій взяла участь у ІІ-ІІІ етапах Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування, який проходив у с. Торське м. Лиман з 21 по 23 квітня 2017 року. Команда гуртківців Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій взяла участь у ІІ-ІІІ етапах Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування, який проходив у с. Торське м. Лиман з 21 по 23 квітня 2017 року. Команда гуртківців Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій взяла участь у ІІ-ІІІ етапах Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування, який проходив у с. Торське м. Лиман з 21 по 23 квітня 2017 року. Команда гуртківців Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій взяла участь у ІІ-ІІІ етапах Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування, який проходив у с. Торське м. Лиман з 21 по 23 квітня 2017 року. Команда гуртківців Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій взяла участь у ІІ-ІІІ етапах Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування, який проходив у с. Торське м. Лиман з 21 по 23 квітня 2017 року.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально