Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 27 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Краєзнавчий туризм «Історичний Бахмут»

Переглядів: 610
26.04.2017 - 14:35
Краєзнавчий туризм «Історичний Бахмут»

26 квітня 2017 року міська бібліотека для дітей провела цікаву краєзнавчу подорож «Історичний Бахмут».

Захід відбувся за підтримки DREAMactions – спільного проекту  CANactions та WNISEF і був присвячений Року туризму в Україні. Туристів ваблять нові простори і відкриття, але багато нового для себе можна відкрити і в рідному місті. Подорож для юних туристів розпочалася на майданчику біля бібліотеки, де вони ознайомилися із туристичним знаряддям, на карті міста проклали маршрут походу, відповідали на питання краєзнавчої вікторини. Маршрут походу включав ознайомлення з архітектурними пам’ятниками Бахмуту: з будівлею Азовсько-Донського банку, особняком купця Апаренко І.А., Бахмутським окружним судом. Бібліотекарі представили дітям книги, які більш докладно розповідають про наше старовинне місто. В парку діти відгадували загадки про дерева і знаходили їх на мальовничих полянах. Багато цікавого про рослини діти дізналися з книги К. Міхаліциної «Хто росте у парку».

Похід приніс всім велике задоволення. Діти ознайомилися з новими книгами, розширили свої знання про рідне місто, усвідомили, що треба цінувати його історію і зберігати природу.

26 квітня 2017 року міська бібліотека для дітей провела цікаву краєзнавчу подорож «Історичний Бахмут». Захід відбувся за підтримки DREAMactions – спільного проекту  CANactions та WNISEF і був присвячений Року туризму в Україні. 26 квітня 2017 року міська бібліотека для дітей провела цікаву краєзнавчу подорож «Історичний Бахмут». Захід відбувся за підтримки DREAMactions – спільного проекту  CANactions та WNISEF і був присвячений Року туризму в Україні. 26 квітня 2017 року міська бібліотека для дітей провела цікаву краєзнавчу подорож «Історичний Бахмут». Захід відбувся за підтримки DREAMactions – спільного проекту  CANactions та WNISEF і був присвячений Року туризму в Україні. 26 квітня 2017 року міська бібліотека для дітей провела цікаву краєзнавчу подорож «Історичний Бахмут». Захід відбувся за підтримки DREAMactions – спільного проекту  CANactions та WNISEF і був присвячений Року туризму в Україні. 26 квітня 2017 року міська бібліотека для дітей провела цікаву краєзнавчу подорож «Історичний Бахмут». Захід відбувся за підтримки DREAMactions – спільного проекту  CANactions та WNISEF і був присвячений Року туризму в Україні.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально