Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 16 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Відкриття музею в Артемівському педагогічному училищі

Переглядів: 511
28.04.2017 - 14:20
Відкриття музею в Артемівському педагогічному училищі

26 квітня в Артемівському педагогічному училищі відбулося відкриття музею.

На урочистий захід були запрошені почесні гості – директор департаменту освіти і науки Донецької  облдержадміністрації  Оксенчук  Надія Володимирівна, начальник Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Махничева Людмила Олексіївна та ветерани праці училища.

Творчий колектив педагогів і студентів гостинно зустрів присутніх привітаннями, піснями та щирими  побажаннями. Екскурсію сторінками музею провели студенти дошкільного та музичного відділень. Кожний  стенд розповідав про певний період історії становлення та розвитку училища, починаючи з 30-х років минулого століття. Глядачів вразили фотостенди, експонати, цікава розповідь екскурсоводів та сучасний вигляд сховища сторінок історії. Ветерани праці, у минулому викладачі училища, були вдячні за збережену пам’ять минулого і з захопленням подивилися відеоматеріали сьогодення. Добрі слова, записи у книжці відгуків та книга «Постаті», яку презентувала для музею Надія Володимирівна, стали  найкращим подарунком для творчо-пошукової групи і організаторів свята.

26 квітня в Артемівському педагогічному училищі відбулося відкриття музею.26 квітня в Артемівському педагогічному училищі відбулося відкриття музею.26 квітня в Артемівському педагогічному училищі відбулося відкриття музею.26 квітня в Артемівському педагогічному училищі відбулося відкриття музею.26 квітня в Артемівському педагогічному училищі відбулося відкриття музею.i26 квітня в Артемівському педагогічному училищі відбулося відкриття музею.26 квітня в Артемівському педагогічному училищі відбулося відкриття музею.26 квітня в Артемівському педагогічному училищі відбулося відкриття музею.26 квітня в Артемівському педагогічному училищі відбулося відкриття музею.26 квітня в Артемівському педагогічному училищі відбулося відкриття музею.26 квітня в Артемівському педагогічному училищі відбулося відкриття музею.im26 квітня в Артемівському педагогічному училищі відбулося відкриття музею.26 квітня в Артемівському педагогічному училищі відбулося відкриття музею.26 квітня в Артемівському педагогічному училищі відбулося відкриття музею.26 квітня в Артемівському педагогічному училищі відбулося відкриття музею.26 квітня в Артемівському педагогічному училищі відбулося відкриття музею.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально