Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 108 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення м.Бахмут

Переглядів: 1456
28 Квітень, 2017 - 17:31
Щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення м.Бахмут

Шановні мешканці міста  Бахмут!

Відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2015 р. №1045 «Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовки населення України», Наказу Міністерства молоді та спорту України від 15 грудня 2016 року «Про організацію проведення щорічного оцінювання фізичної підготовки населення України», листа  Донецької обласної державної адміністрації від 14.04.2017 № 3вх 01-01981-08/06 «Про проведення щорічного оцінювання»,  у травні місяці  2017 року на  стадіоні «Металург» - вул. Садова, буд. 137 буде проведено щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення м.Бахмут (далі Тестування).

Метою визначення та підвищення рівня підготовленості населення міста Бахмут, створення належних умов фізичного розвитку різних вікових груп населення, покращення його здоров’я, забезпечення здатності до високопродуктивної праці, захисту суверенітету територіальної цілісності України, а також сприяння у вихованні патріотизму та громадської позиції, просимо зацікавлені підприємства, установи, організації, військові формування, правоохоронні органи, рятувальні та інші спеціальні служби  прийняти участь у Тестуванні.

До Тестування допускаються мешканці міста Бахмут від 10  до 70 років, які систематично займаються фізичною культурою і спортом, у тому числі самостійно, які пройшли медичне обстеження і допущені лікарем до тестування, а також ознайомлені з вимогами правил безпеки.

Заявку на проходження щорічного оцінювання фізичної підготовленості направляють до 15.05.2017 року в Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради (стадіон «Металург» - вул. Садова, буд. 137) електронною поштою: bakhsportcom@gmail.com або у друкованому вигляді за формою, що додається.

За додатковою інформацією прохання звертатися до організаційного комітету при Управлінні  з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради за телефонами: 44-15-08, 095-11-88-067, 095-878-06-12.

Додаються:


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально