Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 47 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Компенсація за ведення в опалювальний сезон розумного енергоспоживання

Переглядів: 1021
3 Травень, 2017 - 17:00
Компенсація за ведення в опалювальний сезон розумного енергоспоживання

Управління праці та соціального захисту населення Бахмутського міської ради доводить до відома громадян м.Бахмут

Восени 2016 р. Уряд обіцяв українцям грошову компенсацію за ведення в опалювальний сезон розумного енергоспоживання. Свою обіцянку Уряд виконав - найближчим часом енергозберігаючі субсідіанти отримають грошову винагороду від держави.

Кабінет Міністрів України від 26 квітня 2017 року прийняв рішення провести в цьому році монетизацію частини зекономлених субсидій.

Урядовий проект монетизації зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергозберігаючим сім'ям еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.

Інформацію про наявність економії кожен одержувач субсидії може відстежувати в своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу або електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.

Кабінет Міністрів України оприлюднив рішення про введення механізму монетизації субсидій, зекономлених в опалювальний період 2016-2017 років. Повний опис механізму містить постанові №300, опублікованому на Урядовому порталі.

Як наголошується в постанові Уряду, після закінчення опалювального сезону невикористана сума субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання), постачання холодної та гарячої води і водовідведення, послуг з газо- і електропостачання для індивідуального опалення (в разі використання природного газу / електричної енергії для індивідуального опалення) повертається підприємством-виробником / виконавцем такої послуги в бюджет в повному обсязі на підставі акта розрахунку общег про обсягу невикористаних сум субсидії.

Частина невикористаної суми субсидії в еквіваленті, який не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт • год електричної енергії, перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачується через відділення поштового зв'язку ПАТ «Укрпошта» на підставі списків таких осіб, які подаються до 1 червня поточного року підприємствами-виробниками/виконавцями послуг по газо-, електропостачання в паперовому та електронному вигляді.

Субсідіантам, які вели домогосподарство енергоефективно, для отримання коштів необхідно буде з 1 липня до 1 вересня подати заяву в місцеве Управління соціального захисту населення, на підставі якого буде здійснюватися виплата грошової винагороди за енергоеффективність.

Відкриття рахунку в банку, як і вибір уповноваженого банківської установи, через які проводяться виплати соціальних допомог і пенсій, здійснюється субсідіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути вже відкритим.

Отримання грошової виплати не буде впливати на право отримання субсидій в майбутньому. Правило нарахування допомоги залишається: субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається виходячи із середньомісячного сукупного доходу особи або сім'ї.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально