Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 28 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Обговорені питання організації пожежної безпеки в навчальних закладах та літнього оздоровлення учнів м. Бахмута

Переглядів: 1173
04.05.2017 - 13:54
Обговорені питання організації пожежної безпеки в навчальних закладах та літнього оздоровлення учнів м. Бахмута

Відповідно до плану роботи Управління освіти Бахмутської міської ради відбулась робоча нарада директорів шкіл та позашкільних навчальних закладів.

Нараду розпочали врученням дипломів та грошових премій від начальника Управління освіти Марини Рубцової та голови міської організації профспілки Алли Руднєвої переможцям та лауреатам конкурсу педагогічної майстерності серед молодих спеціалістів «Ми молоді - 2017».

Про рівень організації та проведення заходів з пожежної та техногенної безпеки в закладах освіти за підсумками тематичної перевірки розповів головний спеціаліст – начальник служби охорони праці та безпеки життєдіяльності В’ячеслав Помінов. Аналіз роботи засвідчив, що діяльність перевірених закладів з пожежної та техногенної безпеки здійснюється у відповідності до діючих нормативних документів і знаходиться на контролі керівників шкіл. Стан приміщень шкіл (класні кімнати, кабінети, коридори, допоміжні приміщення) в цілому відповідають протипожежним вимогам. Двічі на рік проводяться практичні відпрацювання дій за планами евакуації людей на випадок пожежі. Керівникам були надані адресні рекомендації щодо організації роботи з пожежної та техногенної безпеки, контролю за виконанням запланованої роботи в закладах освіти.

Головний спеціаліст Управління освіти Олена Доля окреслила керівникам навчальних закладів завдання щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей під час літніх канікул 2017 року. Визначено відкриття 12 пришкільних таборів з денним перебуванням, розрахованих на 652 дитини, та 14 пришкільних майданчиків – на 425 дітей. Заплановано роботу 3 бригад за участю 50 дітей. Керівникам закладів надані рекомендації щодо основних моментів підготовки закладів до функціонування пришкільних таборів та майданчиків, націлено увагу на охоплення оздоровленням дітей пільгових категорій, учнів з соціально незахищених сімей.

Людмила Анісімова, спеціаліст Управління освіти доповіла про результати здійснення державної атестаційної експертизи рівня освітньої діяльності Бахмутського міського Центру дітей та юнацтва. Атестаційна експертиза показала, що педагогічний колектив позашкільного навчального закладу на достатньому рівні забезпечує реалізацію державної політики, виконує вимоги чинного законодавства в галузі позашкільної освіти. Освітні послуги Бахмутського МЦДЮ відповідають державним стандартам. Заклад визнано атестованим на найближчі 10 років.

Анна Орел, головний спеціаліст Управління освіти, довела до відома присутніх результати здійснення державної атестаційної експертизи рівня освітньої діяльності Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 ім. Дмитра Чернявського, яка також визнана атестованою на найближчі 10 років.

За підсумками наради прийняті відповідні рішення з кожного питання, які взяті на контроль для забезпечення їх виконання.

Обговорені питання організації пожежної безпеки в навчальних закладах та літнього оздоровлення учнів м. БахмутаВручення дипломів та грошових премій від начальника Управління освіти Марини Рубцової та голови міської організації профспілки Алли Руднєвої переможцям та лауреатам конкурсу педагогічної майстерності серед молодих спеціалістів «Ми молоді - 2017».Обговорені питання організації пожежної безпеки в навчальних закладах та літнього оздоровлення учнів м. БахмутаОбговорені питання організації пожежної безпеки в навчальних закладах та літнього оздоровлення учнів м. Бахмута

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально