Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 113 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

9 травня в Школі мистецтв міста Бахмут

Переглядів: 252
10 Травень, 2017 - 12:20
9 травня в Школі мистецтв міста Бахмут

Творчий колектив Школи мистецтв міста Бахмут взяв активну участь в урочистих заходах до святкування Дня Перемоги та Дня пам’яті та примирення, які розпочались 4-5 травня 2017 року з концертів у міській бібліотеці для дітей та УПП УТОС «Зоря».

9 травня…У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала Друга світова війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

Продовжилися  святкові заходи у Школі мистецтв,  де пройшла шкільна філармонія «На клавішах Перемоги» за участю  ветеранів Другої світової війни та ветеранів праці. Концертну програму розпочав виступ Зразкового аматорського колективу дитячого оркестру народних інструментів, який натхненно виконав «Молитву» М.Гайворонського та «Бахмутський вальс». Зворушливо прозвучала «Пісня про солдата», виконана спільно з хором ветеранів заводу по обробці кольорових металів.

Музичні вітання у виконанні квартету домристів, камерного ансамблю «Камертон», Шевченко Анастасії, Філатової Вероніки, шоу-групи «Кіндер-сюрприз» подарували присутнім приємні враження та добрий настрій. Виступ Поспєлової Вікторії у супроводі інструментального ансамблю «Смайл» з легендарною піснею «Катюша» зірвав бурхливі оплески слухачів. Родзинкою свята став виступ народного аматорського колективу камерного хору «Елегія», який виконав попурі воєнних пісень.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих солдат у Другій світовій війні. «Стіна пам’яті» сформована з фотографій фронтовиків стала справжнім маленьким меморіалом спогадів та жалоби.

Гостей привітала директор Школи мистецтв міста Бахмут Гринь Євгенія Василівна. На завершенні заходу ветеранам були вручені подарунки та квіти, а також незвичайні  вітальні «фронтові листи», написані учнями Школи мистецтв.

Низку заходів завершив виступ камерного хору «Елегія» в концертній програмі 9 травня у міському парку культури та відпочинку. Пісні у виконанні колективу не залишили нікого байдужим та подарували присутнім дійсно святковий настрій.

Творчий колектив Школи мистецтв міста Бахмут взяв активну участь в урочистих заходах до святкування Дня Перемоги та Дня пам’яті та примирення.Творчий колектив Школи мистецтв міста Бахмут взяв активну участь в урочистих заходах до святкування Дня Перемоги та Дня пам’яті та примирення.Творчий колектив Школи мистецтв міста Бахмут взяв активну участь в урочистих заходах до святкування Дня Перемоги та Дня пам’яті та примирення.Творчий колектив Школи мистецтв міста Бахмут взяв активну участь в урочистих заходах до святкування Дня Перемоги та Дня пам’яті та примирення.Творчий колектив Школи мистецтв міста Бахмут взяв активну участь в урочистих заходах до святкування Дня Перемоги та Дня пам’яті та примирення.Творчий колектив Школи мистецтв міста Бахмут взяв активну участь в урочистих заходах до святкування Дня Перемоги та Дня пам’яті та примирення.Творчий колектив Школи мистецтв міста Бахмут взяв активну участь в урочистих заходах до святкування Дня Перемоги та Дня пам’яті та примирення.Творчий колектив Школи мистецтв міста Бахмут взяв активну участь в урочистих заходах до святкування Дня Перемоги та Дня пам’яті та примирення.Творчий колектив Школи мистецтв міста Бахмут взяв активну участь в урочистих заходах до святкування Дня Перемоги та Дня пам’яті та примирення.Творчий колектив Школи мистецтв міста Бахмут взяв активну участь в урочистих заходах до святкування Дня Перемоги та Дня пам’яті та примирення.Творчий колектив Школи мистецтв міста Бахмут взяв активну участь в урочистих заходах до святкування Дня Перемоги та Дня пам’яті та примирення.Творчий колектив Школи мистецтв міста Бахмут взяв активну участь в урочистих заходах до святкування Дня Перемоги та Дня пам’яті та примирення.Творчий колектив Школи мистецтв міста Бахмут взяв активну участь в урочистих заходах до святкування Дня Перемоги та Дня пам’яті та примирення.Творчий колектив Школи мистецтв міста Бахмут взяв активну участь в урочистих заходах до святкування Дня Перемоги та Дня пам’яті та примирення.Творчий колектив Школи мистецтв міста Бахмут взяв активну участь в урочистих заходах до святкування Дня Перемоги та Дня пам’яті та примирення.Творчий колектив Школи мистецтв міста Бахмут взяв активну участь в урочистих заходах до святкування Дня Перемоги та Дня пам’яті та примирення.Творчий колектив Школи мистецтв міста Бахмут взяв активну участь в урочистих заходах до святкування Дня Перемоги та Дня пам’яті та примирення.Творчий колектив Школи мистецтв міста Бахмут взяв активну участь в урочистих заходах до святкування Дня Перемоги та Дня пам’яті та примирення.Творчий колектив Школи мистецтв міста Бахмут взяв активну участь в урочистих заходах до святкування Дня Перемоги та Дня пам’яті та примирення.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально