Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 43 гостя.

Рекомендуємо

Презедент України

Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі

Переглядів: 260
19 Травень, 2017 - 11:10
Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі

Доброю традицією стало святкування Дня вишиванки в дошкільному навчальному закладі комбінованого типу, яслах-садку №40 «Посмішка».

18 травня зі старшими дошкільниками в світлиці дошкільного закладу було організовано тематичне заняття. Педагоги поглибили знання дошкільнят про значення сорочки в житті українського народу, ознайомили з символікою української вишивки, тим самим сприяли розвитку пізнавальних інтересів дітей, вихованню шанобливого ставлення до національних традицій, створили у дітей душевну потребу берегти вишивку як сімейний скарб, бажання навчитись вишивати сорочку. Під час заняття з малювання вихованці прикрасили сорочки оригінальним орнаментом. А в музичному залі діти з задоволенням виконали народний таночок з рушниками, народну пісню та весело грали на дитячих музичних інструментах під акомпанемент вихованця Школи мистецтв м. Бахмута.Настрій у дітей у День вишиванки завжди піднесений, на обличчі панує усмішка, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душіВишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душіВишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душіВишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душіВишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душіВишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально