Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 30 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Молоді – про Європу

Переглядів: 1031
19-05-2017
Молоді – про Європу

17 травня 2017 року в бібліотеці-філіалі № 2 пройшов турнір «Парад країн Європи», присвячений Дню Європи в Україні. Метою заходу було донести до молоді національні надбання різних країн Європейської цивілізації.

Учасниками  турніру стала  учбова молодь 10-х класів  загальноосвітньої школи № 18. Ведуча Бережна Л.М. відкрила захід невеликим екскурсом в історію створення Євросоюза. Далі пройшла інтелектуальна розминка. Присутні успішно розгадали «єврокросворд», а потім понайомились з цікавою інформацією «євроромашки», яка допомогла їм пізніше.  Після розминки учні були поділені на три команди, яким ставив питання історикознавець Кизін Ф.Л.. Молодь із захопленням та жвавим інтересом обговорювала відповіді. Найкращими виявилися дві команди з однаковими балами. Вони і стали переможцями. Незалежно від перемоги, всі команди-учасники отримали книги про історію нашого міста.

На заході пролунав гімн Євросоюза та пісня Р. Кириченко «Моя Україна – червона калина». Інформація, яка  була озвучена в ході турніру, ще раз довела присутнім, що Європа – батьківщина багатьох народів, культур, мов та традицій.

Молоді – про ЄвропуМолоді – про ЄвропуМолоді – про ЄвропуМолоді – про Європу

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально