Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 30 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Науково-практична конференція у міському НВЦ «Інтелект»

Переглядів: 587
19-05-2017
Науково-практична конференція у міському НВЦ «Інтелект»

За традицією, наприкінці навчального року у м. Бахмуті міським методичним кабінетом Управління освіти Бахмутської міської ради організовується науково-практична конференція слухачів міського навчально-виховного центру «Інтелект», який працює вже 17 років поспіль. На конференції були підведені підсумки роботи секцій та відділень Центру.

У гостинному залі Бахмутського міського Центру дітей та юнацтва зібралися юні інтелектуали, яким тісно в рамках шкільної програми, які прагнуть знати більше, досліджувати невідоме і ділитися відкриттями з іншими. Поруч з ними, як і завжди, були керівники та наставники – досвідчені педагоги, які сприяють розкриттю і реалізації здібностей і талантів учнівської молоді.З привітальним словом виступила методист міського методичного кабінету Галина Новикова, висловивши подяку педагогам міста, що докладають багато зусиль для виявлення та підтримки обдарованих дітей, підготовки майбутньої наукової зміни. Учнівська молодь нашого міста досягла значних результатів у Всеукраїнських предметних олімпіадах, Конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, учнівських творчих конкурсах.Кожна секція та відділення НВЦ презентували свою роботу і запрошували до себе на навчання у наступному році. Їх виступи були цікавими і несподіваними: відеоролики, пісні французькою та англійською, топ 16 найдорожчих матеріалів, подорож у майбутній 2027 рік та інше. Учасники з користю провели час, отримали нові знання і незабутні враження!

Науково-практична конференція у міському НВЦ «Інтелект»Науково-практична конференція у міському НВЦ «Інтелект»Науково-практична конференція у міському НВЦ «Інтелект»Науково-практична конференція у міському НВЦ «Інтелект»Науково-практична конференція у міському НВЦ «Інтелект»

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально