Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 40 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Відкритий діалог влади з громадою

Переглядів: 767
23.05.2017 - 11:10
Відкритий діалог влади з громадою

За ініціативою мешканців мікрорайону «Цветмет» міста Бахмуту 22 травня 2017 року у приміщенні КЗК «Бахмутський народний Дім» відбулися громадські слухання з питання реконструкції та озеленення екологічного скверу бульвару Металургів у м. Бахмуті і проектів розвитку мікрорайону.

У заході взяли участь: Бахмутський міський голова Рева О.О., депутати Бахмутської міської ради, представники ініціативної групи мікрорайону та небайдужі мешканці, представники комунальних підприємств, навчальних закладів, установ, органів самоорганізації населення, громадські активісти. Всього у громадських слуханнях взяли участь більш 500 осіб.

У своєму вступному слові міський голова зазначив, що реконструкція бульвару Металургів почала реалізовуватися ще з 2013 року, коли в межах Соціального проекту був реалізований проект «Алея троянд». Поступово, у 2015 році, проведено озеленення території, встановлені лавки, урни, світильники.  З 2016 року почав  реалізовуватися проект  «Реконструкція та озеленення екологічного скверу бульвару Металургів» від вул.Леваневського до вул. Оборони у пам’ятного знаку «Колокол Чорнобилю» з обсягом фінансування 5597,0 тис.грн.  Вже сьогодні виконано благоустрій пішохідної зони, майданчику для відпочинку, обладнані пандуси для мало мобільних груп населення, проведено освітлення території.

В подальших планах місцевої влади передбачається комплексна реконструкція КП «Бахмутський народний Дім» та житлових будинків по вулицям Перемоги, Оборони, бульв. Металургів, виконання капітального ремонту прибудинкової території, заміна водогону.

Крім того, міський голова звернув увагу на якість соціального обслуговування мешканців мікрорайону. В першу чергу, це медичні і освітні послуги. У майбутніх планах щодо розвитку території мікрорайону «Цветмет» - це проведення реконструкції ЗОШ № 24, а також впровадження заходів з реорганізації міської лікарні № 2, які дозволять сконцентрувати в одному місці медичну допомогу і у повному обсязі надати якісну послугу.

В ході зустрічі учасники обговорення задавали багато запитань, вносили рекомендації, пропозиції, що стосуються життєдіяльності мешканців мікрорайону. Заслухавши і обговоривши виступи всіх учасників, було прийнято рішення громадських слухань, яке буде направлено на розгляд Бахмутської міської ради

Відкритий діалог влади з громадоюВідкритий діалог влади з громадоюВідкритий діалог влади з громадоюВідкритий діалог влади з громадоюВідкритий діалог влади з громадоюВідкритий діалог влади з громадоюВідкритий діалог влади з громадоюВідкритий діалог влади з громадоюВідкритий діалог влади з громадоюВідкритий діалог влади з громадоюВідкритий діалог влади з громадоюВідкритий діалог влади з громадоюВідкритий діалог влади з громадоюВідкритий діалог влади з громадою

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально