Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 233 гостя.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Єдиний національний урок «Безпека на дорозі – безпека життя»

Переглядів: 518
29 Травень, 2017 - 11:27
Єдиний національний урок «Безпека на дорозі – безпека життя»

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 04.05.2017 №1/9-241 «Щодо проведення заходів з безпеки дорожнього руху» в рамках Четвертого глобального Тижня безпеки дорожнього руху в Україні, з учнями 1-11-х класів Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського було проведено єдиний національний урок «Безпека на дорозі – безпека життя».

Для ефективного проведення заходу класні керівники підготували для дітей корисну літературу на тему «Дотримуйся правил дорожнього руху!» та організували конкурси малюнків і плакатів «Безпечний рух – твій вірний друг!». Щоб кожний учень зрозумів та усвідомив правила безпечної поведінки на дорогах, вчителі розмістили тематичну інформацію в класних куточках: «Це повинен знати кожен», «Дорога до школи», «Правила поведінки на вулицях та дорогах». Під час проведення навчально-виховного заходу школярам запропонували розібрати ситуативні вправи «Ціна необачності пішохода: відповідальність та наслідки», «Дорожня грамота». Підлітки і малеча із задоволенням взяли участь у конкурсах знавців дорожнього руху. Свої знання про правила пішоходів учасники уроку безпеки перевірили на практичному занятті «Пішохідний перехід». Перегляд та обговорення мультфільмів «Азбука безпеки на дорозі», «Правила дорожнього руху для дітей» стали своєрідним закріпленням отриманої інформації.

Напередодні довгих літніх канікул такі уроки безпеки для дітей край необхідні та корисні, аби відпочивати їм було радісно та безтурботно.

З учнями 1-11-х класів Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського було проведено єдиний національний урок «Безпека на дорозі – безпека життя».З учнями 1-11-х класів Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського було проведено єдиний національний урок «Безпека на дорозі – безпека життя».З учнями 1-11-х класів Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського було проведено єдиний національний урок «Безпека на дорозі – безпека життя».З учнями 1-11-х класів Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського було проведено єдиний національний урок «Безпека на дорозі – безпека життя».З учнями 1-11-х класів Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського було проведено єдиний національний урок «Безпека на дорозі – безпека життя».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально