Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 8 гостей.

Рекомендуємо

Підсумки шкільного рейтингового змагання «Золота гілочка - 2017» в Бахмутській школі №5

Переглядів: 489
30.05.2017 - 12:02
Підсумки шкільного рейтингового змагання «Золота гілочка - 2017» в Бахмутській школі №5

У Бахмутській школі №5 відбувся щорічний захід, на якому визначали класні колективи, що стали переможцями у загальношкільному рейтинговому змаганні «Золота гілочка – 2017».

На заході були присутніми представники 31 класного колективу. Нагородження відбувалося у п’яти номінаціях: «Знання – це сила» - за підсумками участі в інтелектуальних конкурсах та учнівських олімпіадах, «Кращий читаючий клас» - за підсумками відвідування учнями класів шкільної бібліотеки, «В здоровому тілі – здоровий дух» - за результатами участі у шкільних та міських спортивних змаганнях, «Макулатурнир» та «Сузір’я талантів» - за підсумками участі учнівських колективів у творчих конкурсах. Грамоти в кожній номінації учні отримували в 3-х вікових категорія: 2-4 класи, 5-8 класи та 9-11 класи. А окрема категорія відводилася наймолодшим активістам школи – першокласникам.

За підсумками в п’яти номінаціях визначилися класи-лідери, які були найактивнішими, найспортивнішими, найдисциплінованішими та найрозумнішими протягом 2016-2017 навчального року. Цю довгоочікувану інформацію повідомила учням директор школи Вікторія Просяник. Ними стали колективи 3-Б (класний керівник Наталя Конюшенко ), 5-А (класний керівник Катерина Цебенко), 8-Б (класний керівник Світлана Шумакова), 11-Б (класний керівник Наталя Цимбал), 10-Б (класний керівник Тетяна Мошегова) класів.

Протягом нагородження учнів підтримували школярі, які приготували творчі номери.

У Бахмутській школі №5 відбувся щорічний захід, на якому визначали класні колективи, що стали переможцями у загальношкільному рейтинговому змаганні «Золота гілочка – 2017».У Бахмутській школі №5 відбувся щорічний захід, на якому визначали класні колективи, що стали переможцями у загальношкільному рейтинговому змаганні «Золота гілочка – 2017».У Бахмутській школі №5 відбувся щорічний захід, на якому визначали класні колективи, що стали переможцями у загальношкільному рейтинговому змаганні «Золота гілочка – 2017».У Бахмутській школі №5 відбувся щорічний захід, на якому визначали класні колективи, що стали переможцями у загальношкільному рейтинговому змаганні «Золота гілочка – 2017».У Бахмутській школі №5 відбувся щорічний захід, на якому визначали класні колективи, що стали переможцями у загальношкільному рейтинговому змаганні «Золота гілочка – 2017».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально