Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 31 гість.

Рекомендуємо

Презедент України

«Подорожували» в Монголію і слухали саксофон

Переглядів: 1763
30.05.2017 - 12:04
«Подорожували» в Монголію і слухали саксофон

Пізнаємо світ подорожі – такий девіз членів клубу «Мандруємо разом» центральної міської бібліотеки. У багатьох країнах, на різних континентах побували наші бахмутчане. Із задоволенням приходять вони на засідання клубу, щоб поділитися своїми враженнями про подорожі. Родзинкою кожного засідання є жива розповідь про ту країну, де вони побували, про культуру, звичаї, менталітет і характер людей, що живуть в ній.

На засіданні клубу, яке відбулося 29.05.2017, завдяки родині Таган, члени клубу знайомилися з країною загадок, кочівників і вічно блакитного неба – Монголією. Незважаючи на те, що в цій країні невелика кількість значущих пам’яток, на сьогоднішній день Монголія викликає величезний інтерес у туристів. Ірина та Сергій Таган розповіли багато дивного про цю країну, так як вони багато років там працювали. Члени клубу помилувалися краєвидами та красотами монгольської природи, відображеної на сімейних світлинах, подивилися відеофільми «Чингізхан» і «Монгольська юрта», послухали розповідь Грибанової Н.А. про монгольські маски, одна з яких була представлена на виставці.

На закінчення для всіх членів клубу прозвучали композиції відомого саксофоніста Дмитра Тагана. «Мандрівники» в читальному залі ще довго продовжували слухати музику, спілкуючись за чашкою чаю і насолоджуючись природою Монголії.

На засіданні клубу, яке відбулося 29.05.2017, завдяки родині Таган, члени клубу знайомилися з країною загадок, кочівників і вічно блакитного неба – Монголією. На засіданні клубу, яке відбулося 29.05.2017, завдяки родині Таган, члени клубу знайомилися з країною загадок, кочівників і вічно блакитного неба – Монголією. На засіданні клубу, яке відбулося 29.05.2017, завдяки родині Таган, члени клубу знайомилися з країною загадок, кочівників і вічно блакитного неба – Монголією. На засіданні клубу, яке відбулося 29.05.2017, завдяки родині Таган, члени клубу знайомилися з країною загадок, кочівників і вічно блакитного неба – Монголією. На засіданні клубу, яке відбулося 29.05.2017, завдяки родині Таган, члени клубу знайомилися з країною загадок, кочівників і вічно блакитного неба – Монголією. На засіданні клубу, яке відбулося 29.05.2017, завдяки родині Таган, члени клубу знайомилися з країною загадок, кочівників і вічно блакитного неба – Монголією. На засіданні клубу, яке відбулося 29.05.2017, завдяки родині Таган, члени клубу знайомилися з країною загадок, кочівників і вічно блакитного неба – Монголією.

Пошук

Анонс

Оголошення

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально