Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 38 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

«Зробимо мультфільм разом»

Переглядів: 1711
09.06.2017 - 12:13
«Зробимо мультфільм разом»

Цікаву подорож до міста Києва нещодавно зробила творча група учнів Бахмутської школи №18.

Метою поїздки став воркшоп зі створення анімації «Зробимо мультфільм разом» на базі children's cartoon studio "KROK". У робочій майстерні взяли участь діти із таких міст, як Бахмут, Київ та Добропілля.

За словами ініціатора поїздки, педагога-організатора навчального закладу №18 Андрія Кузнецова, проведення майстер-класу саме на базі студії «КРОК» було обрано не випадково. Це одна з найстаріших студій дитячої анімації в Україні. В цьому році закладу мистецтва виповнилося 33 роки. Мультфільми, зняті в цій творчій майстерні, стали візитною карткою України на Європейських кінофестивалях. Підліткам хотілося поспостерігати за організацією творчого і технологічного процесів та подивитися, як працюють великі майстри своєї справи. 
Керівники студії «Крок» Юрій Іванов та Світлана Іванова підготували цікаве творче завдання: зняти мультфільм під робочою назвою «Оркестр». Що з цього вийшло, можна подивитися на ютубі за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=RPOo5EAjfbU.
Два дні воркшопу пролетіли непомітно. Поїздка виявилася дуже плідною: з'явилися нові знання та знайомства, цікаві ідеї та творчі відкриття, впевненість, що з нового навчального року в школі запрацює студія дитячої анімації, завдяки якій з’являться нові шкільні проекти та мультфільми.

«Зробимо мультфільм разом»«Зробимо мультфільм разом»«Зробимо мультфільм разом»

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально