Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 48 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Свята в «Усмішці» Бахмутського НВК №11

Переглядів: 1090
21.06.2017 - 14:01
Свята в «Усмішці» Бахмутського НВК №11

Казка – це велике таїнство народу, народжене його мудрістю, життям. Казкова скарбниця невичерпна, мов криниця. І кожна казка по-своєму гарна.

Щорічно у пришкільному таборі НВК №11 «Усмішка» відбувається свято доброти і тепла – Конкурс інсценованої казки.

До нього ретельно готуються всі загони: добирають репертуар, складають свій сценарій, готують необхідний реквізит, костюми, проводять репетиції. Таке свято проводиться з метою підтримувати пізнавальний інтерес, забезпечити естетичний розвиток особистості, допомогти дітям розкритися, позбутися скутості в руках і міміці. Діти інсценували казки «Ріпка», «Царівна та табак», «Червоний капелюшок», «Родичі гарбузові». Учні із задоволенням готували вистави, виступали із ними перед вихованцями табору. Діти легко ввійшли в образи героїв, імітували голоси, жести, рухи.

Дорогі діти, читайте казки, вони вчать, виховують, допомагають стати добрими та красивими душею!

На Свято неслухняних дітей вихованці пришкільного табору «Усмішка» завітали у міський Народний Дім. Працівники творчих колективів Народного Дому створили для дітей справжнє свято творчості та талантів. Циркова вистава вихованців Народного Дому викликала у маленьких глядачів захват і море оплесків. Дітям запропонували пройти цікавий квест та спробувати себе у різних напрямах мистецтва. Вони мандрували станціями «Театральна», «Циркова», «Вокальна», «Різнокольорова», «Танцювальна». На кожній з них дітей чекали захоплюючі майстер-класи, творчі завдання та цікаві вправи. Усі відпочивальники табору отримали солодкі подарунки та незабутні враження.

Щорічно у пришкільному таборі НВК №11 «Усмішка» відбувається свято доброти і тепла – Конкурс інсценованої казки. Щорічно у пришкільному таборі НВК №11 «Усмішка» відбувається свято доброти і тепла – Конкурс інсценованої казки. Щорічно у пришкільному таборі НВК №11 «Усмішка» відбувається свято доброти і тепла – Конкурс інсценованої казки. Щорічно у пришкільному таборі НВК №11 «Усмішка» відбувається свято доброти і тепла – Конкурс інсценованої казки. Щорічно у пришкільному таборі НВК №11 «Усмішка» відбувається свято доброти і тепла – Конкурс інсценованої казки.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально