Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 66 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Робочі наради Бахмутського міського голови

Переглядів: 1399
24.07.2017 - 11:00
Робочі наради Бахмутського міського голови

24 липня 2017 року у адміністративній будівлі Бахмутської міської ради Олексій Рева провів наради стосовно життєдіяльності міста.

Перша зустріч пройшла з керівництвом ТОВ «ЗАВОД КОЛЬОРОВИХ МЕТАЛІВ». Міський голова Олексій Рева зазначив, що хоч і підприємство переживає скрутні часи, але темпи та об’єми виробництва «ЗАВОД КОЛЬОРОВИХ МЕТАЛІВ» зросли: доля експорту в загальному об’ємі реалізованої продукції склала більше 60%. Присутні на зустрічі, обговоривши фінансово-економічні показники підприємства, дійшли висновку,  що стратегічно ТОВ «ЗАВОД КОЛЬОРОВИХ МЕТАЛІВ» повинен виходити на нові Європейські ринки збуту та стати одним із ключових постачальників конкурентної за якістю та ціною продукції. Зокрема Олексій Рева обговорив питання участі ТОВ «ЗАВОД КОЛЬОРОВИХ МЕТАЛІВ» у соціальному проекті, отримавши підтримку керівництва заводу для сумісної роботи на благо Бахмутської громади.

Друга зустріч Бахмутського міського голови пройшла з представниками Служби автомобільних доріг Донецької області. Представники організацій - підрядників, які будуть виконувати роботи по заміні, ремонту асфальтового покриття та облаштуванню тротуарів, ознайомили Олексія Реву з графіками виконання робіт. Також в ході зустрічі присутні обговорили строки завершення робіт та дійшли висновку, що до кінця жовтня поточного року усі дорожні роботи будуть виконані у повному обсязі за наявністю фінансування з обласного бюджету.

24 липня 2017 року у адміністративній будівлі Бахмутської міської ради Олексій Рева провів наради стосовно життєдіяльності міста.24 липня 2017 року у адміністративній будівлі Бахмутської міської ради Олексій Рева провів наради стосовно життєдіяльності міста.24 липня 2017 року у адміністративній будівлі Бахмутської міської ради Олексій Рева провів наради стосовно життєдіяльності міста.24 липня 2017 року у адміністративній будівлі Бахмутської міської ради Олексій Рева провів наради стосовно життєдіяльності міста.24 липня 2017 року у адміністративній будівлі Бахмутської міської ради Олексій Рева провів наради стосовно життєдіяльності міста.24 липня 2017 року у адміністративній будівлі Бахмутської міської ради Олексій Рева провів наради стосовно життєдіяльності міста.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально