Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 153 гостя.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Гурт "Мандри" яскраво запалив у Бахмуті

Переглядів: 306
20 Серпень, 2017 - 18:03
Гурт "Мандри" яскраво запалив у Бахмуті

20 серпня 2017 року о у міському центрі культури та дозвілля імені Євгена Мартинова відбувся виступ Фоми та культового українського гурту "Мандри".

На концерті зібралися військовослужбовці, представники громади, гості міста, молодь та представники громадських організацій.

Соліст гурту "Мандри" Сергій Фоменко, більш відомий як Фома, виклавшись на всі сто відсотків, виразив враження енергетиці людей Бахмута та навіть присвятив громаді пісню "Бахмут-Карпати".

Наприкінці концерту всі присутні заспівали гімн України, а секретар Бахмутської міської ради Світлана Кіщенко висловила велику подяку "Мандрам" за виступ та вручила на згадку про місто соляний герб України від бахмутської громади.

Гурт "Мандри" яскраво запалив у БахмутіГурт "Мандри" яскраво запалив у БахмутіГурт "Мандри" яскраво запалив у БахмутіГурт "Мандри" яскраво запалив у БахмутіГурт "Мандри" яскраво запалив у БахмутіГурт "Мандри" яскраво запалив у БахмутіГурт "Мандри" яскраво запалив у БахмутіГурт "Мандри" яскраво запалив у БахмутіГурт "Мандри" яскраво запалив у БахмутіГурт "Мандри" яскраво запалив у БахмутіГурт "Мандри" яскраво запалив у БахмутіГурт "Мандри" яскраво запалив у БахмутіГурт "Мандри" яскраво запалив у БахмутіГурт "Мандри" яскраво запалив у БахмутіГурт "Мандри" яскраво запалив у Бахмуті

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально