Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 43 гостя.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Навчальний заклад теж «Роботодавець»!

Переглядів: 855
21.08.2017 - 09:14
Навчальний заклад теж «Роботодавець»!

2 направленнями на працевлаштування було завершено «День відкритих дверей», проведений за ініціативи Артемівського міського центру зайнятості 18 серпня 2017 року в ДНЗ «Бахмутський професійний аграрний ліцей».

Навчальний заклад пропонував безробітним громадянам, що перебувають на обліку в центрі зайнятості вакансії: викладач професійного навчально виховного закладу та майстер виробничого навчання трактористів. Загалом захід відвідали 11 шукачів роботи, із яких 3 – особи із інвалідністю та 1 – внутрішньо переміщена особа.

ДНЗ «Бахмутський професійний аграрний ліцей» є давнім та надійним партнером служби зайнятості, в рамках співпраці із яким відбувається професійне навчання безробітних громадян, але цього разу навчальний заклад був представлений як роботодавець.

Щойно переступивши поріг навчального закладу співробітники Артемівського міського центру зайнятості та запрошені до участі у заході відчули сприятливу атмосферу, адже підготовка до навчального року вочевидь підходить до кінцевої фази, а майбутніх учнів ліцею очікують відремонтовані навчальні класи та, завдяки заходу, оновлений педагогічний склад. Неозброєним оком було помітно, що керівництво навчального закладу, прагнучі забезпечити своїх учнів комфортними умовами та стимулюючи їх бажання до знань, докладає неймовірних зусиль. Умови, в яких здійснюється підготовка перукарів – модельєрів, трактористів, офісних службовців та інших фахівців, які користуються сталим попитом на ринку праці, приємно вразили відвідувачів.

«Відкриваючи двері» перед запрошеними, директор ліцею Олена Канделюк із щирим натхненням розповіла про історію навчального закладу, його здобутки та перспективи, провела екскурсію для зацікавлених по аудиторіям. Окремо директор зупинилися на педагогічному складі закладу, проінформувавши присутніх про вимоги до претендентів та умови роботи.

Інформаційно-консультаційні заходи, що проводить Служба зайнятості спрямовані не тільки на прискорення працевлаштування громадян, які звертаються за фаховою допомогою до Служби зайнятості, але й на розширення уявлення мешканців, зокрема тих, що шукають роботу, про індустріальний потенціал регіону, про особливості виробництва тих чи інших підприємств, в решті - про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці.

Як завжди були питання та відповіді, та головне - був результат, а відповідно зусилля служби зайнятості в котре досягли поставленої мети.

2 направленнями на працевлаштування було завершено «День відкритих дверей», проведений за ініціативи Артемівського міського центру зайнятості 18 серпня 2017 року в ДНЗ «Бахмутський професійний аграрний ліцей».2 направленнями на працевлаштування було завершено «День відкритих дверей», проведений за ініціативи Артемівського міського центру зайнятості 18 серпня 2017 року в ДНЗ «Бахмутський професійний аграрний ліцей».2 направленнями на працевлаштування було завершено «День відкритих дверей», проведений за ініціативи Артемівського міського центру зайнятості 18 серпня 2017 року в ДНЗ «Бахмутський професійний аграрний ліцей».2 направленнями на працевлаштування було завершено «День відкритих дверей», проведений за ініціативи Артемівського міського центру зайнятості 18 серпня 2017 року в ДНЗ «Бахмутський професійний аграрний ліцей».

Пошук

Оголошення

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально