Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 55 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Ознайомлення з кращими практиками та обміну досвідом

Переглядів: 312
23 Серпень, 2017 - 10:23
Ознайомлення з кращими практиками та обміну досвідом

Адміністратори відділу надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради  постійно підвищують свою кваліфікацію шляхом ознайомлення з кращими практиками та обміну досвідом.

В рамках Програми ПРООН та ООН Жінки «Відновлення врядування та примирення на територіях України, що постраждали від кризи» 28-30 липня 2017 року адміністратори  прийняли участь у навчальному турі  з метою ознайомлення з кращими практиками та обміном досвіду на базі центру надання адміністративних послуг м. Маріуполя. Участь у заході прийняли представники ЦНАП 5 міст Донецької та Луганської областей.

Метою навчального туру було: набуття системних знань про організацію процесу надання адміністративних послуг, розвинення комунікативних навиків і психологічної стійкості персоналу, отримання досвіду формування алгоритму роботи із зверненням громадян, розгляд основних проблем в роботі ЦНАПів та шляхи їх вирішення, а саме:  спрощення складних процедур надання адміністративних послуг, зменшення термінів, визначення незручного й обмеженого режиму роботи адміністративних органів, зменшення великих черг та інше.

28-30 липня 2017 року адміністратори прийняли участь у навчальному турі з метою ознайомлення з кращими практиками та обміном досвіду на базі центру надання адміністративних послуг м. Маріуполя. 28-30 липня 2017 року адміністратори прийняли участь у навчальному турі з метою ознайомлення з кращими практиками та обміном досвіду на базі центру надання адміністративних послуг м. Маріуполя. 28-30 липня 2017 року адміністратори прийняли участь у навчальному турі з метою ознайомлення з кращими практиками та обміном досвіду на базі центру надання адміністративних послуг м. Маріуполя. 28-30 липня 2017 року адміністратори прийняли участь у навчальному турі з метою ознайомлення з кращими практиками та обміном досвіду на базі центру надання адміністративних послуг м. Маріуполя. 28-30 липня 2017 року адміністратори прийняли участь у навчальному турі з метою ознайомлення з кращими практиками та обміном досвіду на базі центру надання адміністративних послуг м. Маріуполя.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально