Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 53 гостя.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Відпочиваючі в парку вчились плести українські віночки

Переглядів: 1466
28.08.2017 - 08:27
Відпочиваючі в парку вчились плести українські віночки

23 серпня 2017 року, напередодні Дня Незалежності України, центральна міська бібліотека разом з творчою лабораторією «Оберіг» провели майстер-клас для відпочиваючих в парковій зоні міста з виготовлення українського віночку.

Серед бажаючих навчитись робити квіточки для віночку були дідусі й бабусі, матусі зі і своїми дітлахами та юні дівчатка. Всі вони з завзятістю опановували цей вид народного мистецтва.

Перед початком занять працівник бібліотеки Голоперова В.І. цікаво розповіла про український віночок, як елемент дівочого вбрання. Співробітники бібліотеки підготували музичний супровід – пісні про український оберіг. З великою увагою дорослі та діти слухали народну майстриню Тетяну Дмитрівну Гольц, яка провела майстер-клас з виготовлення віночку. 

Матеріал для проведення майстер-класу був придбаний завдяки фінансовій підтримці Міжнародної організації з міграції. Організатори заходу були приємно вражені радістю і натхненням, з якою дівчатка одягнули на голови виготовлені своїми руками віночки і позували перед фотокамерою.

23 серпня 2017 року, напередодні Дня Незалежності України, центральна міська бібліотека разом з творчою лабораторією «Оберіг» провели майстер-клас для відпочиваючих в парковій зоні міста з виготовлення українського віночку. 23 серпня 2017 року, напередодні Дня Незалежності України, центральна міська бібліотека разом з творчою лабораторією «Оберіг» провели майстер-клас для відпочиваючих в парковій зоні міста з виготовлення українського віночку. 23 серпня 2017 року, напередодні Дня Незалежності України, центральна міська бібліотека разом з творчою лабораторією «Оберіг» провели майстер-клас для відпочиваючих в парковій зоні міста з виготовлення українського віночку. 23 серпня 2017 року, напередодні Дня Незалежності України, центральна міська бібліотека разом з творчою лабораторією «Оберіг» провели майстер-клас для відпочиваючих в парковій зоні міста з виготовлення українського віночку.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально