Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 60 гостей.

Рекомендуємо

У Бахмуті пройшло відкриття соціального гуртожитку за участю Президента України

Переглядів: 645
28 Серпень, 2017 - 18:06
У Бахмуті пройшло відкриття соціального гуртожитку за участю Президента України

28 серпня 2017 року у Бахмуті відбулося відкриття соціального гуртожитку за адресою Південна, 2а. На заході були присутні представники Бахмутської міської ради, обласної державної адміністрації, установ та організації міста, представники студентської молоді та містяни. Урочисте відкриття реконструйованого гуртожитку проводив Президент України Петро Порошенко.

З метою  вирішення проблеми надання житла особам, переселеним з тимчасово непідконтрольної території, Бахмутською міською радою було  розроблено проект реконструкції нежитлової будівлі по вул. Південній, 2а під гуртожиток.

Фінансування проекту здійснювалось за кошти Державного фонду регіонального розвитку, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за рахунок залишків коштів з населених пунктів Донецької області, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, а також за кошти міського бюджету Бахмута. Вартість проекту склала 21882,278 тис. грн., з яких будівельні роботи – 14245,3 тис. грн.

І сьогодні, після завершення реконструкції гуртожитку, Президент України Петро Порошенко урочисто відкрив об’єкт та вручив подарунковий сертифікат на побутову техніку ректору Горлівського інституту іноземних мов Євгенії Беліцькій , студенти та викладачі якого відтепер будуть тимчасово перебувати там.

Саме тут для відокремленого структурного підрозділу Державного вищого навчального закладу «Донбаського  державного педагогічного університету» - Горлівського інституту іноземних мов, який з січня 2015 року на території Бахмута почав проводити свою освітню діяльність та нуля створює свою освітню інфраструктуру на новому місці, було прийнято рішення про створення першого корпусу гуртожитку.  Відтепер 29 кімнат буде тимчасовим житлом для 87 викладачів, студентів та працівників вищого навчального закладу, які є особами з числа ВПО.

Проект відновлення гуртожитку складався з комплексу заходів, у ході яких проведено облаштування фасаду будівлі енергозберігаючою системою, відновлена покрівлі будинку; реконструйовані зовнішні та внутрішні мережі водопостачання та водовідведення, електропостачання, вентиляції; облаштована автономна котельня для подачі гарячої води і опалення будівлі; виконано благоустрій прилеглої території з улаштуванням парковки для автомобілів, спортивного майданчика та зон для відпочинку; створено сучасні та комфортні житлові умови для тимчасового проживання.

У Бахмуті пройшло відкриття соціального гуртожитку за участю Президента УкраїниУ Бахмуті пройшло відкриття соціального гуртожитку за участю Президента УкраїниУ Бахмуті пройшло відкриття соціального гуртожитку за участю Президента УкраїниУ Бахмуті пройшло відкриття соціального гуртожитку за участю Президента УкраїниУ Бахмуті пройшло відкриття соціального гуртожитку за участю Президента УкраїниУ Бахмуті пройшло відкриття соціального гуртожитку за участю Президента УкраїниУ Бахмуті пройшло відкриття соціального гуртожитку за участю Президента УкраїниУ Бахмуті пройшло відкриття соціального гуртожитку за участю Президента УкраїниУ Бахмуті пройшло відкриття соціального гуртожитку за участю Президента УкраїниУ Бахмуті пройшло відкриття соціального гуртожитку за участю Президента УкраїниУ Бахмуті пройшло відкриття соціального гуртожитку за участю Президента УкраїниУ Бахмуті пройшло відкриття соціального гуртожитку за участю Президента УкраїниУ Бахмуті пройшло відкриття соціального гуртожитку за участю Президента України

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально