Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 121 гість.

Рекомендуємо

Проект «Музею індустріалізації» представили у Бахмуті

Переглядів: 726
30 Серпень, 2017 - 14:45
Проект «Музею індустріалізації» представили у Бахмуті

30 серпня 2017 року до Бахмута завітав видатний історик сучасності, директор Національного музею імені Т.Г.Шевченка, Дмитро Васильович Стус.

На зустрічі з Бахмутським міським головою Олексієм Ревою та представниками Бахмутської міської ради Дмитро Стус розповів про проекти, які були вже реалізовані в Національному музеї імені Т.Г.Шевченка, в місті Дружківка та представив проект «Музей індустріалізації», який пропонується для реалізації в Бахмуті.

Міський голова Олексій Рева зазначив, що розвиток культурного простору є важливою ланкою побудови громадського суспільства тому для підвищення культурного потенціалу міста було запропоновано   експонування в Бахмуті пересувних виставок одного з найкращих музеїв України, присвячених Василю Стусу та Тарасу Шевченку.

Також в ході обговорення проекту Олексій Рева висловив готовність міської ради сприяти та підтримувати реалізацію проекту «Музей індустріалізації» в рамках якого планується створення інфраструктурного проекту нового типу, який об’єднає містян та дасть поштовх для подальшого розвитку міста. Проект повинен продемонструвати можливості позитивного розвитку міста та матиме різні направленості – це і культурний аспект, і індустріальний, і освітній.

На згадку про зустріч Дмитро Стус подарував свою книгу про творчий і життєвий шлях свого батька Василя Стуса та збірку його віршів Бахмутському краєзнавчому музею і центральній бібліотеці, а на згадку про місто отримав пам’ятні подарунки від міського голови Олексія Реви.

30 серпня 2017 року до Бахмута завітав видатний історик сучасності, директор Національного музею імені Т.Г.Шевченка, Дмитро Васильович Стус. 30 серпня 2017 року до Бахмута завітав видатний історик сучасності, директор Національного музею імені Т.Г.Шевченка, Дмитро Васильович Стус. 30 серпня 2017 року до Бахмута завітав видатний історик сучасності, директор Національного музею імені Т.Г.Шевченка, Дмитро Васильович Стус. 30 серпня 2017 року до Бахмута завітав видатний історик сучасності, директор Національного музею імені Т.Г.Шевченка, Дмитро Васильович Стус. 30 серпня 2017 року до Бахмута завітав видатний історик сучасності, директор Національного музею імені Т.Г.Шевченка, Дмитро Васильович Стус. 30 серпня 2017 року до Бахмута завітав видатний історик сучасності, директор Національного музею імені Т.Г.Шевченка, Дмитро Васильович Стус. 30 серпня 2017 року до Бахмута завітав видатний історик сучасності, директор Національного музею імені Т.Г.Шевченка, Дмитро Васильович Стус. 30 серпня 2017 року до Бахмута завітав видатний історик сучасності, директор Національного музею імені Т.Г.Шевченка, Дмитро Васильович Стус.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально