Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 36 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Голова Державної казначейської служби України відвідала Бахмут

Переглядів: 200
30 Серпень, 2017 - 17:15
Голова Державної казначейської служби України відвідала Бахмут

30 серпня 2017 року в рамках робочої поїздки до Донецької області Голова Державної казначейської служби України відвідала Бахмут, де у будівлі міської ради відбулася нарада з розпорядниками коштів усіх категорій, які здійснюють свою діяльність на території Бахмута та району за участю Бахмутського міського голови Олексія Реви. Також були запрошені керівники та головні бухгалтери установ і організацій,  голови сільських рад.

Під час  наради Тетяна Слюз наголосила на змінах у законодавстві, нововведеннях у бухгалтерському обліку та при поданні звітності, анонсувала перспективи розвитку бюджетної сфери, відзначила зміни в політиці безпеки та захисту інформації в Держказначействі та розповіла про проведені заходи з метою підвищення рівня захисту інформаційних ресурсів в інформаційно-телекомунікаційній системі Державної казначейської служби України.

Тетяна Слюз акцентувала увагу присутніх на перевагах системи дистанційного обслуговування клієнтів з використанням засобів електронного цифрового підпису та сучасних інформаційних технологій, що дає можливість розпорядникам бюджетних коштів працювати в режимі реального часу та не витрачати даремно власні ресурси.

Наприкінці зустрічі Тетяна Слюз відповіла на питання присутніх.

30 серпня 2017 року в рамках робочої поїздки до Донецької області Голова Державної казначейської служби України відвідала Бахмут30 серпня 2017 року в рамках робочої поїздки до Донецької області Голова Державної казначейської служби України відвідала Бахмут

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально