Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 120 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Оздоровлення у «Ясочці»

Переглядів: 169
31 Серпень, 2017 - 11:57
Оздоровлення у «Ясочці»

Літо – найсприятливіша пора для зміцнення здоров'я дітей, їх фізичної підготовки до нового навчального року. Дошкільний навчальний заклад №58 «Ясочка» і влітку дбає про системне оздоровлення і загартування своїх вихованців.

Велику радість і користь малятам дає гнучкий динамічний режим з максимальним перебуванням на свіжому повітрі, використанням цілющих природних засобів, а також змістовний відпочинок – свята, розваги, конкурси, екскурсії, спостереження та праця на природі.

Вихователі закладу використовують усі можливості природного середовища. Діти полюбляють спостерігати за природою, проводити досліди та експерименти, слухати казки, показувати різноманітні театри для малюків, пальчикову гімнастику на свіжому повітрі. Тому діяльність дошкільного навчального закладу «Ясочка» у літній період спрямовується на організацію пізнавальної та безпечної життєдіяльності з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього відпочинку, закріплення, розширення запасу набутих упродовж навчального року знань через різноманітні види дитячої діяльності: рухової, ігрової, пізнавальної, художньої .

Деякі моменти цікавого літа наших вихованців відтворені на фотознімках.

Дошкільний навчальний заклад №58 «Ясочка» і влітку дбає про системне оздоровлення і загартування своїх вихованців.Дошкільний навчальний заклад №58 «Ясочка» і влітку дбає про системне оздоровлення і загартування своїх вихованців.Дошкільний навчальний заклад №58 «Ясочка» і влітку дбає про системне оздоровлення і загартування своїх вихованців.Дошкільний навчальний заклад №58 «Ясочка» і влітку дбає про системне оздоровлення і загартування своїх вихованців.Дошкільний навчальний заклад №58 «Ясочка» і влітку дбає про системне оздоровлення і загартування своїх вихованців.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально