Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 96 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Донеччина: управлінням боротьби з відмиванням доходів складено матеріалів з ознаками кримінальних злочинів на понад 94 млн гривень

Переглядів: 1485
31.08.2017 - 09:16
Донеччина: управлінням боротьби з відмиванням  доходів складено матеріалів з ознаками кримінальних  злочинів на понад 94 млн гривень

Одним з найважливіших напрямків діяльності органів ДФС є і активна участь в проведенні роботи з виявлення схем легалізації злочинних доходів та розкрадання бюджетних коштів.

Так, працівниками управління боротьби з відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС у Донецькій області протягом семи місяців поточного року складено 40 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень, з яких вже зараз 32 матеріали в той чи інший спосіб реалізовані в 32 кримінальних провадженнях на суму 93,7 млн грн, в рамках яких арештовано майна порушників на 2,3 млн гривень. При цьому з 40 складених матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень 16 матеріалів пов’язані з порушеннями у сфері державних закупівель.

Головне управління ДФС у Донецькій області в черговий раз звертає увагу суб’єктів господарювання, що працювати у правовому полі це не тільки почесно, але й, врешті-решт, вигідно!

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально