Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 70 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Держава робить новий крок в подоланні тіньового ринку зайнятості

Переглядів: 127
31 Серпень, 2017 - 12:19
Держава робить новий крок в подоланні тіньового ринку зайнятості

Одним з пріоритетних напрямів діяльності фіскальної служби є робота з детінізації праці та заробітної плати. Адже через тіньовий ринок зайнятості держава втрачає мільйони гривень несплачених податків, а громадяни позбуваються законних соціальних гарантій.

Саме на вирішення цього питання направлена Постанова Правління Пенсійного фонду України №11-1 «Про Порядок обміну інформацією про відомості, що містять ознаки використання праці неоформлених працівників та порушення законодавства про працю» (далі – Постанова), що набула чинності 11.08.2017 року.

Тепер Пенсійний фонд України, Державна фіскальна служба України й Державна служба України з питань праці будуть обмінюватися необхідною інформацією.

Порядок визначає механізм інформаційної взаємодії про відомості, що містить ознаки використання праці неоформлених працівників і порушень законодавства про працю.

Дані будуть передавати щомісяця до 30 числа місяця, що випливає за звітним, у паперовому або електронному виді по каналах конфіденційного зв'язку.

Для Головного управління ДФС у Донецькій області питання легалізації трудових відносин та заробітної плати вже не перший рік є одним із найважливіших напрямків діяльності.

Результатом цієї роботи став той факт, що за 7 місяців поточного року у регіоні роботодавці офіційно працевлаштували 9003 громадянина, за рахунок чого до бюджету додатково надійшло 7,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб, 0,8 млн грн військового збору та 5,4 млн грн єдиного внеску.

З початку року, завдяки проведеній роботі по виявленню та упередженню ухилення від оподаткування доходів громадян, до державної реєстрації залучено 1752 громадянина, які здійснювали підприємницьку діяльність без реєстрації, а до бюджету додатково сплачено більше 2,0 млн грн податків, зборів та єдиного внеску.

Оскільки неоформлені офіційно працівники не мають жодних доказів на підтвердження справжнього розміру своєї заробітної плати і трудового стажу, вони позбавлені права на достойну пенсію, соціальні пільги та виплати, гарантовані державою.

Прийняття Постанови сприятиме подоланню тіньової зайнятості, соціальній захищеності громадян.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально