Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 121 гість.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Донеччина: понад 4,2 млн громадян зареєстровано в Державному реєстрі

Переглядів: 109
31 Серпень, 2017 - 12:30
Донеччина: понад 4,2 млн громадян зареєстровано в Державному реєстрі

Головне управління ДФС у Донецькій області інформує, що за даними Державної фіскальної служби України станом на 01.08.2017 року у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (далі - Державний реєстр) зареєстровано 4 244 238 громадян Донецької області, що є найбільшим показником по Україні.

Протягом січня-липня 2017 року органами податкової служби Донецької області у Державному реєстрі прийнято до обліку 13 786 громадян, що на 6,7 % менше відповідного періоду 2016 року. В окремому Державному реєстрі – 9171 громадян, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган.

Протягом семи місяців поточного року до Державного реєстру внесені дані про 392 іноземних громадян, що на 5,8% більше відповідного періоду 2016 року.

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків можна в Центрах обслуговування платників як за місцем проживання, так і за місцем отримання доходів. У разі зміни облікових даних, які вносяться до Державного реєстру (паспортні дані або місце проживання), платник зобов’язаний впродовж місяця повідомити про це територіальні органи ДФС для внесення відповідних змін.


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально