Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 68 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Митники Донеччини виявили порушення митних правил на 7,7 млн гривень

Переглядів: 227
31 Серпень, 2017 - 12:38
Митники Донеччини  виявили порушення митних правил  на 7,7 млн гривень

Протягом січня-липня 2017 року працівниками Управління протидії митним правопорушенням Донецької митниці ДФС виявлено та задокументовано 60 порушень митних правил на загальну суму майже 7,7 млн гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість виявлених правопорушень зросла у півтора рази,  а вартість предметів правопорушень, за попередньою оцінкою, - більше ніж у 240 разів.

Крім цього, митниками Донеччини з початку року до відповідних слідчих органів Донецької та Харківської областей направлено 3 повідомлення про протиправні дії, що містять ознаки кримінальних правопорушень. Як повідомлялось раніше, у лютому поточного року митниками спільно з представниками Донецького прикордонного загону Держприкордонслужби України припинено спробу контрабанди наркотиків (канабісу).  Особу, що намагалася скоїти злочин, у травні цього року рішенням Приморського районного суду м. Маріуполя Донецької області визнано винною,  призначено покарання у вигляді штрафу  на суму більше 30 тис. гривень.

В рамках взаємодії з територіальними органами ДФС України  з метою виявлення, попередження  та оперативного розкриття можливих порушень  в податковому напрямку фахівцями Управління протидії митним правопорушенням Донецької митниці ДФС до ГУ ДФС у Харківській, Донецькій та Дніпропетровській областях направлено 21 матеріал для проведення відповідних контрольно-перевірочних заходів.

Донецькою митницею ДФС у встановленому порядку та в межах компетенції активно проводиться робота щодо взаємодії та обміну інформацією з митними органами іноземних держав. Так, упродовж семи місяців 2017 року до країн СНД, ЄС, Великобританії , Туреччини та Грузії  направлено 43 запити стосовно перевірки відомостей, які були заявлені для митного оформлення, що більше ніж в 7 разів перевищує показники минулого року. Результатом цієї кропіткої роботи стало складання 2 протоколів про порушення митних правил. Матеріали направлені до Приморського районного суду м. Маріуполя, рішенням якого одного з керівників підприємства визнано винним у порушенні митних правил за ч.1 ст.483 Митного Кодексу України  (приховування від митного контролю). Порушнику за свої протиправні дії доведеться компенсувати державі суму понад 6 млн гривень.

До Держбюджету України протягом семи місяців 2017 року митницею перераховано штрафних санкцій за порушення митного законодавства на суму більше 152 тис. гривень.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально