Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 67 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Відкриття молодіжного центру «Перспектива»

Переглядів: 470
1 Вересень, 2017 - 10:21
Відкриття молодіжного центру «Перспектива»

23 серпня 2017 року відбулось відкриття молодіжного центру «Перспектива».

На відкриття завітали голова Донецької Обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський та міський голова Бахмуту Олексій Рева.

Активна молодь міста  мала змогу поспілкуватися з ними та ознайомити з власними проектами і планами. В ході спілкування Павло Жебрівський виразив вдячність молоді, яка прогресивно розвивається та не стоїть на місті.

Основними завданнями центру є організація зручного неформального простору для молоді, де вона буде мати змогу обговорювати та реалізовувати проекти, займатися неформальною освітою. Основними напрямками роботи молодіжний центр обрав для себе: національно-патріотичне виховання, підтримку молодіжних громадських організацій міста та розвиток учнівського і студентського самоврядування. В центрі буде функціонувати Школа політичного успіху, де молодь буде мати змогу підготуватися до активної участі в житі громади. Викладачі мовного клубу «Відкривай Європу» допоможуть у підтримці та розвитку міжнародних відносин. Центр розвитку інтелекту дітей та юнацтва, теж запрошено для співпраці із активною молоддю міста.

Головне, діяльність «Перспективи» буде мобільною, буде відкликатись на потреби і запити молоді.  Тож запрошуємо активну молоді міста для обговорення та реалізації власних проектів. Чекаємо на Ваші пропозиції.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально