Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 120 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

У Бахмуті відбувся молебень за загиблими під час другої світової війни

Переглядів: 274
5 Вересень, 2017 - 13:53
У Бахмуті відбувся молебень за загиблими під час другої світової війни

5 вересня 2017 року на міському Маріупольскому кладовищі відбувся молебень за загиблими під час другої світової війни у місті Бахмут.

На мітингу-реквієму були присутні представники міської влади, організацій та закладів міста, підприємств, молодь, ветерани, а також представники міського духовенства.

На початку мітингу до присутніх звернувся міський голова Олексій Рева, який зазначив, що знати події тієї війни, зберігати пам'ять про жертви фашистських розправ, оберігати пам'ятники і меморіали - це наша відповідальність, наш борг та наш обов'язок не допустити подібні трагедії знову.

«Це потрібно всім нам, і нині живим, і наступним поколінням. Потрібно пам'ятати ціну життя і берегти тендітний - як виявляється – мир», - зазначив Олексій Рева, а почесний громадянин міста Володимир Черепков нагадавши присутнім про жахливі події 43-го року, зазначив, що історія таких трагедій не повинна більше повторюватись.

Наприкінці виступів настоятель Свято-Преображенського храму отець Костянтин провів поминальний молебень за загиблими під час другої світової війни у місті Бахмут, а присутні, вшанував пам'ять загиблих хвилиною мовчання поклали квіти до їх могил.

У Бахмуті відбувся молебень за загиблими під час другої світової війниУ Бахмуті відбувся молебень за загиблими під час другої світової війниУ Бахмуті відбувся молебень за загиблими під час другої світової війниУ Бахмуті відбувся молебень за загиблими під час другої світової війниУ Бахмуті відбувся молебень за загиблими під час другої світової війниУ Бахмуті відбувся молебень за загиблими під час другої світової війниУ Бахмуті відбувся молебень за загиблими під час другої світової війниУ Бахмуті відбувся молебень за загиблими під час другої світової війниУ Бахмуті відбувся молебень за загиблими під час другої світової війниУ Бахмуті відбувся молебень за загиблими під час другої світової війниУ Бахмуті відбувся молебень за загиблими під час другої світової війниУ Бахмуті відбувся молебень за загиблими під час другої світової війниУ Бахмуті відбувся молебень за загиблими під час другої світової війниУ Бахмуті відбувся молебень за загиблими під час другої світової війни

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально