Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 36 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Перше вересня

Переглядів: 446
5 Вересень, 2017 - 16:21
Перше вересня

Перше вересня - це завжди особлива подія для всіх, хто пов'язаний з навчанням : студентів, їх батьків, викладачів, адміністрації. Це свято завжди хвилююче і особливо урочисте у всіх навчальних закладах країни. Не стали винятком і  вищі навчальні заклади I-IV рівня акредитації та заклад професійно-технічної освіти, розташовані в місті Бахмут - першого вересня в них  було проведено святкову лінійку для всіх студентів та учнів, присвячена початку нового навчального року.

Традиційно відкриття лінійки почалося Державним гімном України, було урочисто внесено Державний Прапор України. Це почесне право було надане кращим студентам навчальних закладів. Традиційно першого вересня найбільше уваги приділяється першокурсникам, адже вони саме цього дня вперше переступають поріг навчального закладу, набуваючи статус студента. Настанови та поради від старшокурсників  створили теплу і щиру атмосферу. Для всіх присутніх лунали пісні та інші творчі подарунки від студентів.Студенти вітали своїх викладачів квітами та щирими посмішками.Тож побажаємо їм успіхів у новому навчальному році. Перед ними, молодими, відкрито всі дороги. Ми глибоко віримо, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху!

Перше вересняПерше вересняПерше вересняПерше вересняПерше вересняПерше вересняПерше вересняПерше вересняПерше вересняПерше вересняПерше вересняПерше вересняПерше вересня

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально