Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 65 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Назавжди в пам`яті людській

Переглядів: 197
6 Вересень, 2017 - 15:59
Назавжди в пам`яті людській

У Бахмутській школі №9 відбувся урочистий захід до Дня визволення міста Бахмута та Донбасу від німецько-фашистських загарбників «Назавжди в пам`яті людській»

74 роки поспіль 5 вересня мешканці мікрорайону відзначають цю дату. Щорічно вшановується пам'ять тих, хто поклав своє життя за визволення рідної землі. Вчитель історії , педагог-організатор, класний керівник і учні 8 класу підготували та провели у навчальному закладі лінійку, на якій розповіли про історію визволення міста Бахмута від німецьких окупантів, прочитали вірші, сповнені патріотизму і любові до Батьківщини. Пам'ять невідомих і відомих героїв-визволителів нашого міста вчителі та учні вшанували хвилиною мовчання.

У Бахмутській школі №9 відбувся урочистий захід до Дня визволення міста Бахмута та Донбасу від німецько-фашистських загарбників «Назавжди в пам`яті людській»У Бахмутській школі №9 відбувся урочистий захід до Дня визволення міста Бахмута та Донбасу від німецько-фашистських загарбників «Назавжди в пам`яті людській»

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально