Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Конкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 65 гостей.

Рекомендуємо

Пам'ять священна!

Переглядів: 249
6 Вересень, 2017 - 17:26
Пам'ять священна!

Із нагоди відзначення Дня визволення Бахмута від фашистських загарбників учні Бахмутського НВК №11 провели урочисту лінійку «Сторінки, опалені війною» біля Братської могили партизан громадянської війни 1919 р. та радянських воїнів, які звільняли м. Бахмут у 1943 році.

На лінійці Слави ведучі нагадали присутнім про ту ціну, яку заплатив український народ у період найстрашнішої за всю світову історію війни 1939-1945 рр., про великий подвиг, про перемогу над фашистами.

Учні та педагоги вшанували пам’ять полеглих співвітчизників хвилиною мовчання, тих десяти мільйонів українців, які загинули у Другій світовій війні, а також віддали данину пошани тим, хто загинув на сході країни під час проведення АТО. На лінійці лунали вірші, пісні про Україну, мир, пам'ять та шану загиблим на війні. Наприкінці заходу учні поклали букети квітів на братську могилу. 

Крім того в класах пройшли виховні заходи до цієї дати за темою «Бахмут у роки фашистської окупації 1941-1943 рр.».

Скільки б не пройшло років і десятиріч, ми завжди будемо звертатися до тих історичних подій та дякувати тим, хто поклав життя за мирне небо.

Щастя нашій милій Україні, миру нашій землі!

Із нагоди відзначення Дня визволення Бахмута від фашистських загарбників учні Бахмутського НВК №11 провели урочисту лінійку «Сторінки, опалені війною» біля Братської могили партизан громадянської війни 1919 р. та радянських воїнів, які звільняли м. БахмутІз нагоди відзначення Дня визволення Бахмута від фашистських загарбників учні Бахмутського НВК №11 провели урочисту лінійку «Сторінки, опалені війною» біля Братської могили партизан громадянської війни 1919 р. та радянських воїнів, які звільняли м. БахмутІз нагоди відзначення Дня визволення Бахмута від фашистських загарбників учні Бахмутського НВК №11 провели урочисту лінійку «Сторінки, опалені війною» біля Братської могили партизан громадянської війни 1919 р. та радянських воїнів, які звільняли м. Бахмут

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально