Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 117 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Триатлон «Iron Way»

Переглядів: 459
11 Вересень, 2017 - 11:00
Триатлон «Iron Way»

У Харкові  на при кінці серпня  пройшли змагання з триатлону на «півзалізну» дистанцію з «Iron Way» 70.3 - головний старт в цьому сезоні для спортсменів -тріатлоністов

У них взяли участь 220 спортсменів і любителів з різних міст України. Бахмут представляв Юрій Кожуховський. Він став срібним призером у своїй віковій підгрупі, обігнавши чемпіона в бігу та плаванні, але поступився 30 хв. на велосипедної дистанції, у якої багато що вирішує не підготовка спортсмена, а технічні характеристики і можливості велосипеда. Він подолав дистанцію 70 км 300м за 5.08.10 - проплив 1,93 км - за 33,09; проїхав на велосипеді 90 км  - 2.43.24 і пробіг 21,1 км – 1.45.03.
Радує і захоплює, що змагання високого рангу з тріатлону та марафону стали своєрідними іспитами в яких Юрій як відповідальний "учень" із задоволенням бере участь. Кожен раз покращуючи свій результат, він впевнено просувається по шляху до "Олімпу" багаторазово підтверджуючи твердження: "Немає нічого неможливого для людини у якого є Мрія"!

Триатлон «Iron Way»Триатлон «Iron Way»Триатлон «Iron Way»Триатлон «Iron Way»Триатлон «Iron Way»Триатлон «Iron Way»Триатлон «Iron Way»Триатлон «Iron Way»Триатлон «Iron Way»Триатлон «Iron Way»Триатлон «Iron Way»

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально