Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 121 гість.

Рекомендуємо

ExportUA

«Підвищення зацікавленості громадських об’єднань Донецької та Луганської областей в процесах євроінтеграції»

Переглядів: 157
11 Вересень, 2017 - 16:39
«Підвищення зацікавленості громадських об’єднань Донецької та Луганської областей в процесах євроінтеграції»

В рамках  реалізації проекту  «Підвищення зацікавленості громадських об’єднань Донецької та Луганської областей в процесах євроінтеграції»,  у вересні  2017 року, у  конференційному залі  готелі «Бахмут»,  відбувся круглий стіл «Відео-міст» для представників органів влади, громадських об’єднань та місцевих засобів інформації Донецької та Луганської областей, організований БО  « Всеукраїнський благодійний фонд «Горєніе»,  за підтримки Федерального міністерства закордонних справ на основі рішення Бундестагу Федеративної Республіки Німеччина через Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні.

Учасниками круглого столу стали представники громадськості міста, органів самоорганізації населення та ОСББ. Модерував захід спеціаліст фонду Олег Петров.

Присутні провели відео-конференцію з представниками Благодійної Організації «Турбота» (м. Павлоград), впродовж якої обговорили важливі питання для громад наших міст та поділилися досвідом їх вирішення.

У другій частині круглого столу, учасники обговорили реформи, які пов’язані з процесами євроінтеграції, висловили власну думку, щодо цих реформ та розповіли, як вони вплинули на життя місцевої громади.

«Підвищення зацікавленості громадських об’єднань Донецької та Луганської областей в процесах євроінтеграції»«Підвищення зацікавленості громадських об’єднань Донецької та Луганської областей в процесах євроінтеграції»«Підвищення зацікавленості громадських об’єднань Донецької та Луганської областей в процесах євроінтеграції»«Підвищення зацікавленості громадських об’єднань Донецької та Луганської областей в процесах євроінтеграції»«Підвищення зацікавленості громадських об’єднань Донецької та Луганської областей в процесах євроінтеграції»

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально