Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 112 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Бахмутська міська рада інформує

Переглядів: 209
12 Вересень, 2017 - 13:54
Бахмутська міська рада інформує

Бахмутська міська рада інформує, що в провадженні Артемівського міськрайонного суду Донецької області  знаходиться адміністративна справа №219/3829/17  за позовом Чаловського Костянтина Вікторовича до Бахмутської міської ради, про визнання окремих пунктів «Порядку проведення розрахунків компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, мешканців м.Бахмут в міському електро- та автотранспорті загального користування, за рахунок коштів міського бюджету», затверджених рішенням Бахмутської міської ради від 22.03.2017№ 6/99-1815,  такими, що не відповідають законодавству.

Позовні вимоги Чаловського Костянтина Вікторовича:

         1. Признать  пункты 1.6, 1.7., 1.8. «Порядку проведення розрахунків компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, мешканців м.Бахмут в міському електро- та автотранспорті загального користування, за рахунок коштів міського бюджету», утверждённых Решением №6/99-1815 от 22.03.2017 Бахмутского городского совета, как не отвечающие законодательству.

         2. Освободить меня от уплаты судебного сбора на основании того, что я являюсь участником боевых действий и согласно п.13, ст.5 ЗУ «Про судовий збір» имею льготу при оплате судебного сбора.

Розгляд справи відбудеться 18.09.2017 о 14:00 у судовому залі Артемівського міськрайонного суду Донецької області, який знаходиться за адресою: м. Бахмут, вул. Миру, 5».


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально