Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 125 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Переглядів: 46
12 Вересень, 2017 - 13:48
ЛЕГКА АТЛЕТИКА

07-08 травня на бахмутських стадіонах «Авангард» та «Металург» відбувся чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002-2003, 2004-2005 років народження та молодше, пам’яті заслуженого майстра спорту И.Г. Откаленко.У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з 15 дитячо-юнацьких спортивних шкіл Донецької області.

В офіційній частині змагань  начальник Управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик урочисто привітав учасників змагань. Багато добрих слів було сказано начальником Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Віктором Лисом.  
Спортсмени змагалися з таких видів спорту -  метання диску, спису, молоту, штовхання ядра, стрибки у довжину та висоту, бігу 60, 100,  200, 400, 600, 800м.
Чемпіони та призери були нагороджені грамотами та медалями Управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.
Хлопці та дівчата получили задоволення та різноманітні емоції.
Ми щиро бажаємо всім  спортсменам  активної участі в спорті. Нехай перші здобуті медалі стануть щасливим квитком до здійснення всіх їхніх мрій!


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально