Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 25 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

«Мобілізація громад для розширення можливостей в Луганській та Донецькій областях»

Переглядів: 402
15.09.2017 - 06:34
«Мобілізація громад для розширення можливостей в Луганській та Донецькій областях»

11  вересня в молодіжному центрі «Перспектива»  відбулася зустріч  представників ООН-Жінки, Українського Жіночого Фонду з  ініціативними групами, які були створені у   Бахмуті,  с. Клинове та с. Покровське за сприяння Компоненту «Мобілізація громад для розширення можливостей в Луганській та Донецькій областях», що реалізовується Українським жіночим фондом в рамках спільного Проекту UN Women Ukraine та Програми розвитку ООН «Відновлення врядування та примирення на територіях, постраждалих від кризи в Україні».

В процесі зустрічі   обговорювалися  проблеми, які  ініціативні групи виявили у своїй громаді та можливості написання проектів, спрямованих на вирішення цих проблем з урахуванням гендерного компоненту. Ініціативні групи  під час  вивчення потреб громади звернули увагу на проблеми молодих матерів, розвиток, дозвілля та навчання людей  середнього та старшого віку, проблеми  медицини.
Учасниці груп  після   тривалого навчання, участі в тренінгах, семінарах, зустрічах, мають впевненість, що зараз, коли ними складено профіль громади, є можливість навчання, обміну досвідом між громадами, а децентралізація зміщує повноваження на місця, вони мають всі важелі для того, щоб вирішувати проблеми громади із активним залученням місцевої влади.

«Мобілізація громад для розширення можливостей в Луганській та Донецькій областях»

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально