Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 33 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

День міста – спортивне свято

Переглядів: 420
20 Вересень, 2017 - 15:48
День міста – спортивне свято

16 вересня на стадіоні "Металург" для дітвори, в честь святкування Дня міста проводились спортивні конкурси, в яких брали участь усі бажаючі.

Дівчата і хлопці, а при бажанні і їх батьки проводили своє дозвілля весело і з користю змагаючись в умінні підняти гирю, закинути в кільце баскетбольний м'яч, забити пінальті, прожонгліровать м'ячем, показати свою влучність у дартсі, завзятість молодецьку і силу в перетягуванні каната, і навіть освоїти новий вид спорту "флорбол". За проявлену майстерність переможці нагороджувалися солодкими призами і захопленими поглядами товаришів. Кожен міг відчути прогалини в своєму фізичному розвитку і отримати стимул для подальшого самовдосконалення!

16 вересня на стадіоні "Металург" для дітвори, в честь святкування Дня міста проводились спортивні конкурси, в яких брали участь усі бажаючі. 16 вересня на стадіоні "Металург" для дітвори, в честь святкування Дня міста проводились спортивні конкурси, в яких брали участь усі бажаючі. 16 вересня на стадіоні "Металург" для дітвори, в честь святкування Дня міста проводились спортивні конкурси, в яких брали участь усі бажаючі. 16 вересня на стадіоні "Металург" для дітвори, в честь святкування Дня міста проводились спортивні конкурси, в яких брали участь усі бажаючі. 16 вересня на стадіоні "Металург" для дітвори, в честь святкування Дня міста проводились спортивні конкурси, в яких брали участь усі бажаючі. 16 вересня на стадіоні "Металург" для дітвори, в честь святкування Дня міста проводились спортивні конкурси, в яких брали участь усі бажаючі. 16 вересня на стадіоні "Металург" для дітвори, в честь святкування Дня міста проводились спортивні конкурси, в яких брали участь усі бажаючі. 16 вересня на стадіоні "Металург" для дітвори, в честь святкування Дня міста проводились спортивні конкурси, в яких брали участь усі бажаючі.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально