Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 94 гостя.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Вихованці ДНЗ№39 «Кульбабка» м.Бахмута вивчають правила дорожнього руху

Переглядів: 218
20 Вересень, 2017 - 16:13
Вихованці ДНЗ№39 «Кульбабка» м.Бахмута  вивчають правила дорожнього руху

В рамках місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!», оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради, в молодшій групі дошкільного навчального закладу ясел-садка №39 «Кульбабка» було проведено ряд заходів.

У цікавій та доступній формі діти здобули необхідну життєву компетентність щодо поводження на зупинці, правильного переходу нерегульованого перехрестя, переходу дороги, де є світлофор. Забезпечуючи комплексний підхід до вирішення проблеми формування безпечної поведінки вихованців на дорогах, у транспорті, вихователями планувались та приводились ігри-конструювання «Містечко із зразковими учасниками дорожнього руху», «Безпечне та небезпечне перехрестя», театралізація «Пригоди Лунтика та його друзів», цикл занять «Безпечні та небезпечні вулиці та дороги», цільові прогулянки по території дошкільного закладу.

Вихованці ДНЗ№39 «Кульбабка» м.Бахмута  вивчають правила дорожнього рухуВихованці ДНЗ№39 «Кульбабка» м.Бахмута  вивчають правила дорожнього руху

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально