Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 34 гостя.

Рекомендуємо

Учні м. Бахмута – переможці обласного конкурсу «Моє місто на долоні»

Переглядів: 318
21 Вересень, 2017 - 15:41
Учні м. Бахмута – переможці обласного конкурсу «Моє місто на долоні»

Закінчились канікули і навчальний рік традиційно починається з місячника «Увага! Діти на дорозі», оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради.

Учні школи №10 повторюють правила дорожнього руху, оформлюють маршрутні листки, записують бесіди, малеча малює малюнки. Та повторення правил не закінчується тільки навчальними заняттями у школі. Так, після довгого напруженого тижня треба відпочивати, але відпочивати активно і з користю для здоров’я. Учні 9-Б класу разом з класним керівником Євгенією Буднік організували практичні заходи з правил дорожнього руху та  підтвердили вічну істину «В здоровому тілі здоровий дух» і провели вихідні на свіжому повітрі, напружуючи свої ніжки катанням на роликах, велосипедах та пенібордах. Всі отримали багато вітаміну Д, зміцнили свої м’язи, поповнили заряд позитивних емоцій, і тепер готові до отримання нових знань. 9-Б за здоровий спосіб життя та безпечні дороги!

Учні м. Бахмута – переможці обласного конкурсу «Моє місто на долоні»Учні м. Бахмута – переможці обласного конкурсу «Моє місто на долоні»Учні м. Бахмута – переможці обласного конкурсу «Моє місто на долоні»Учні м. Бахмута – переможці обласного конкурсу «Моє місто на долоні»Учні м. Бахмута – переможці обласного конкурсу «Моє місто на долоні»Учні м. Бахмута – переможці обласного конкурсу «Моє місто на долоні»

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально