Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 133 гостя.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Урок безпеки «Обережно! Залізниця!» в Бахмутській школі №5

Переглядів: 201
22 Вересень, 2017 - 13:07
Урок безпеки «Обережно! Залізниця!» в Бахмутській школі №5

У вересні традиційно велика кількість учнів стають учасниками дорожнього руху, адже після тривалих канікул діти виходять до школи.

У рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!», оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради, в Бахмутській школі №5 відбувся урок безпеки користування залізницею для учнів початкової школи.
Яна Агаркова, помічник начальника технічного відділу структурного підрозділу «Артемівська дистанція сигналізації та зв’язку» та Сергій Агарков, інженер технічного відділу провели для учнів веселі ігри та пізнавально-профілактичні бесіди, під час яких застерігали дітей від гри на залізничних коліях і використання залізничного транспорту без відома дорослих. В свою чергу, діти проявили активний інтерес до вивчення правил користування залізницею.

Урок безпеки «Обережно! Залізниця!» в Бахмутській школі №5Урок безпеки «Обережно! Залізниця!» в Бахмутській школі №5Урок безпеки «Обережно! Залізниця!» в Бахмутській школі №5Урок безпеки «Обережно! Залізниця!» в Бахмутській школі №5

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально