Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 135 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

До відома споживачів КП «БАХМУТ-ВОДА» Інформація про оприлюднення проектів Постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Переглядів: 764
22 Вересень, 2017 - 14:55
До відома споживачів КП «БАХМУТ-ВОДА» Інформація  про оприлюднення проектів Постанов  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

14 вересня 2017 року НКРЕКП затвердила проекти наступних Постанов:

1. «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 20 липня 2016 року за № 995/29125 (зі змінами).

Згідно з цим проектом для КП «БАХМУТ-ВОДА» встановлено тариф:

-         на централізоване водопостачання – 14,244 грн. за 1 куб. м з ПДВ;

-         на централізоване водовідведення споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення – 7,788 грн. за 1 куб. м з ПДВ;

Разом 22,032 грн. за 1 куб. м з ПДВ.

-         на централізоване водовідведення споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення – 6,072 грн. за 1 куб. м з ПДВ

Ця постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр».

З регуляторним актом можна ознайомитись на веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua

Обґрунтування

щодо схвалення постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141»

На зміну тарифів вплинуло збільшення витрат на придбання води у Комунального підприємства «Компанія Вода Донбасу» на 7263,78 тис. грн., тобто на 27,38%.

На виконання вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» з структури тарифів вилучені витрати, що пов’язані з обслуговуванням та повіркою загальнобудинкових та індивідуальних засобів обліку:

-         396,6 тис. грн. з централізованого постачання,

-         181,7 тис. грн. з централізованого водовідведення.

Після офіційного опублікування Постанови, КП «БАХМУТ-ВОДА» додатково проінформує споживачів про дату вступу нових тарифів в дію.

1. «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) суб’єктам господарювання, які є виконавцями цих послуг», зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 11 січня 2016 року за № 24/28154 (зі змінами).

Згідно з цим проектом для КП «БАХМУТ-ВОДА» встановлено тариф:

-         на послуги з централізованого постачання холодної води – 14,652 грн. за 1 куб. м з ПДВ;

-         на послуги з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 8,016 грн. за 1 куб. м з ПДВ.

Разом 22,668 грн. за 1 куб. м з ПДВ.

Ця постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр».

З регуляторним актом можна ознайомитись на веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua

Обґрунтування

щодо схвалення постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868»

На виконання вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» за ініціативою НКРЕКП проектом постанови передбачено вилучення витрат, що пов’язані з обслуговуванням та повіркою загальнобудинкових та індивідуальних засобів обліку, з діючих структур тарифів.

Після офіційного опублікування Постанови, КП «БАХМУТ-ВОДА» додатково проінформує споживачів про дату вступу нових тарифів в дію.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально