Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 90 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Виставка осінніх поробок у «Кріпиші» м.Бахмута

Переглядів: 1364
27.09.2017 - 13:04
Виставка осінніх поробок у «Кріпиші» м.Бахмута

У дошкільному закладі №49 «Кріпиш» м.Бахмута впродовж двох тижнів працювала тематична виставка осінніх поробок дітей та батьків «Ходить гарбуз по городу».

Проведення виставки вже стало традиційним у дитячому садку, а в цьому році вона виявилася особливо яскравою, різнобарвною та насиченою. Усе, чим багата українська земля, красувалося на виставкових столах. Вироби були різноманітними – від звичайних поросят із кабачків до вишуканих ваз і, навіть, літаків. Переходячи від одного столу до іншого, відвідувачі могли потрапити до фермерського господарства, на українське подвір'я чи овочеве весілля. Баклажани, огірки та інші дарунки осені ожили на виставці. Поробки дітей і дорослих довели, що маючи фантазію та вправні руки, можна звичайні овочі перетворити на справжні шедеври.
Діти, батьки та співробітники дошкільного закладу із задоволенням розглядали поробки, ділилися враженнями, - це сприяло об'єднанню та налагодженню співпраці дошкільного закладу з родинами.
Педагогічний колектив дитячого садочка висловлює вдячність усім батькам, які проявили творчість та взяли активну участь у цьому яскравому заході.

Виставка осінніх поробок у «Кріпиші» м.БахмутаВиставка осінніх поробок у «Кріпиші» м.БахмутаВиставка осінніх поробок у «Кріпиші» м.БахмутаВиставка осінніх поробок у «Кріпиші» м.БахмутаВиставка осінніх поробок у «Кріпиші» м.БахмутаВиставка осінніх поробок у «Кріпиші» м.Бахмута

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально