Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 116 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Аналіз виробничого травматизму та професійної захворюваності по Бахмутському відділенню управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області за 9 місяців 2017 року

Переглядів: 172
6 Жовтень, 2017 - 09:13
Аналіз виробничого травматизму та професійної захворюваності по Бахмутському відділенню управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області  за 9 місяців 2017 року

З метою виконання заходів, направлених на попередження  нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань відділення Фонду щоквартально проводить  аналіз виробничого травматизму та професійної захворюваності.

Так, за 9 місяців 2017р. на підприємствах Бахмутської  громади та Бахмутського району зареєстровано 16 (9 міс. 2016р. - 13) нещасних випадків, постраждало 16 (9 міс. 2016 р. - 13) чоловік, з них 7 (9 міс.2015р. - 8) страхових випадків, в яких постраждало 7 (9 міс. 2016 р. - 8) осіб.  На 1 страховий  випадок  (або на 12.5%) зменшився виробничий травматизм в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. Випадків  професійної захворюваності зареєстровано - 3. Випадків смерті на виробництві зареєстровано – 6  (9міс. 2016 р.- 4).
Серед причин нещасних випадків на першому місці – низький рівень виконавчої та трудової дисципліни  працівників, на другому – неналежний контроль з боку посадових осіб підприємств, установ, організацій, на третьому – недоліки в навчанні  з питань охорони праці, далі – незадовільний технічний стан засобів виробництва.
Керівникам підприємств, де сталися нещасні випадки, видані подання про недостатню роботу з охорони праці, низький рівень контролю за виконанням працівниками вимог безпеки на кожному робочому місці. 
Для надання  роботодавцям  постійної допомоги  в створенні безпечних та нешкідливих умов праці, сектором страхових експертів з  охорони праці відділення Фонду надаються страхувальникам консультації, проведено 6 семінарів, 8 нарад, 7 "круглих столів",  розповсюджено нормативних актів, пам`яток  та іншої спеціальної літератури –745 екз. Надана практична допомога в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці (СУОП) на 29 підприємствах та у роботі комісій з навчання та перевірки знань з питань охорони праці  на 10 підприємствах.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально