Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 29 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

День натураліста в Бахмутській школі №5

Переглядів: 604
09.10.2017 - 14:48
День натураліста в Бахмутській школі №5

Питання екології посідає значне місце у системі виховання підростаючого покоління.

З метою активізації роботи з учнями щодо формування в них екологічної культури, залучення до практичної  природоохоронної роботи у школі працює екологічний гурток «Юні друзі природи». Вихованці гуртка - учні 3 класів долучилися до відзначення Дня юного натураліста.

Так, гуртківці стали учасниками інсценізованої постановки «Маленький принц» А.Екзюпері, яка була присвячена питанню охорони довкілля та відповідальності за тварин, яких ми приручили. Учні виготовляли поробки з природного матеріалу, якими прикрасили сцену для вистави.

До Дня натураліста для учнів 3-4 класів було організовано екскурсію до с.Студенок. Школярі мали змогу побачити кіз різних порід та технологію приготування продуктів, які виготовляються із їхнього молока. Учні із задоволенням спілкувалися з природою, дихаючи чистим повітрям соснового лісу.

Вихованці гуртка «Юні друзі природи» стали учасниками інсценізованої постановки «Маленький принц» А.Екзюпері, яка була присвячена питанню охорони довкілля та відповідальності за тварин, яких ми приручили. До Дня натураліста для учнів 3-4 класів було організовано екскурсію до с.Студенок. До Дня натураліста для учнів 3-4 класів було організовано екскурсію до с.Студенок. До Дня натураліста для учнів 3-4 класів було організовано екскурсію до с.Студенок.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально