Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 32 гостя.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Бізнес Донеччини за дев’ять місяців збільшив сплату податків на 22%

Переглядів: 204
11-10-2017
Бізнес Донеччини за дев’ять місяців  збільшив сплату податків на 22%

За січень-вересень 2017 року платники Донецької області забезпечили надходження до зведеного бюджету країни у розмірі 11,7 млрд грн, що на 2,5 млрд грн, або на 22% перевищує аналогічні показники 2016 року. Зростання податкових перерахувань зафіксовано майже за усіма податками та зборами.

Так, за три квартали поточного року надходження самого значимого у наповненні зведеного бюджету країни податку з доходів фізичних осіб склали 6,1 млрд гривень. Таким чином по відношенню до показників минулого року перерахування до бюджету країни з доходів громадян збільшились на 13% або на 800 млн гривень.

Найбільший приріст надходжень спостерігається з податку на прибуток підприємств. З початку 2017 року підприємства Донецької області перерахували 1,2 млрд грн зазначеного податку, що на 85%, або на 1,1 млрд грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Суттєво збільшились і надходження від спрощенців області. Так, за дев’ять місяців підприємці які працюють на спрощеній системі оподаткування сплатили 460 млн грн єдиного податку, що на 23%, або на 108 млн грн більше, ніж за відповідний період 2016 року.

Найбільші податкові надходження забезпечили платники Маріупольської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області, їх цьогорічний внесок до зведеного бюджету країни склав 4,3 млрд грн, тоді як за дев’ять місяців 2016 року цей показник був на рівні 2,9 млрд гривень.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально