Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 30 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Спортивні розваги юних козачат «Кристалика»

Переглядів: 182
13-10-2017
Спортивні розваги юних козачат «Кристалика»

Напередодні Дня Українського козацтва у дошкільному навчальному закладі №10 «Кристалик» м. Бахмута було проведено спортивне свято для дітей середніх груп «Квіточка» та «Веселка».

Козак Тарас - вихователь Тетяна Тихова та його дружина Оксана -вихователь Наталія Нарижна разом з інструктором з фізичної культури   Вікторією Солодковою допомогли дітям поринути у світ козацького побуту, звичаїв та традицій, ознайомили дітей з героїчним минулим нашої країни.

Це свято не залишило нікого байдужим. Хлопці проявили себе у різних змаганнях, де показали свою витривалість, бойовий дух, згуртованість, вміння відчувати плече друга у спортивних естафетах
«Як козаки сіль добували», «Козаки – розвідники», «Перетягни хустинку».

Дівчата теж не залишилися без діла, вони  підтримували хлопців та змагалися в іграх-естафетах «Нагодуй козака»,  «Втеча з полону».

Діти не тільки показали свою спритність, силу, жагу до перемоги, а й знання деталей козацького побуту, звичаїв, прислів’їв про козацьке життя.

Маємо надію, що ті паростки патріотичних почуттів, які ми закладаємо нашим вихованцям і надалі будуть розвиватись та міцнішати.

Напередодні Дня Українського козацтва у дошкільному навчальному закладі №10 «Кристалик» м. Бахмута було проведено спортивне свято для дітей середніх груп «Квіточка» та «Веселка».Напередодні Дня Українського козацтва у дошкільному навчальному закладі №10 «Кристалик» м. Бахмута було проведено спортивне свято для дітей середніх груп «Квіточка» та «Веселка».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально