Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 67 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

«День звитяги та козацтва»

Переглядів: 140
13 Жовтень, 2017 - 10:10
«День звитяги та козацтва»

У межах місячника національно-патріотичного виховання, оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради, 12 жовтня для учнів Бахмутської школи І-ІІІ ступенів №10 були проведені виховні години «Покрова Пресвятої Богородиці – Покровителька Українського козацтва і Збройних Сил України».

Класний керівник 11 класу Галина Жукова разом із викладачем історії Олегом Баком провели інтегрований захід, під час якого учні переглянули презентацію та відео про свято Покрови, згадали найцікавіші традиції українських козаків.

Під час роботи в групах старшокласники  створили інформаційні газети до Дня захисника України, взяли активну участь у вікторині про українське козацтво. Учні показали  високий рівень знань про історію Січі, про традиції острова Хортиця, згадали народні прислів’я та приказки про козаків.

Учні 3-А класу разом із класним керівником Вікторією Кондрашенковою взяли участь в конкурсі малюнків «Слава і гордість українського народу». Школярі виготовляли листівки для воїнів АТО, відзначаючи мужність героїв, вірність принципам справжніх чоловіків – захищати Батьківщину! У ході проведення виховної години учні самостійно дійшли висновку, що допомогти армії, нашим бійцям може кожен, хто має в серці бодай трохи любові і здатен нею поділитися. Адже матеріальні речі – суттєві, проте значно вагомішим є те, що у кожного в душі!

Учні 3-Б класу на чолі з класним керівником Катериною Булою  відвідали міський краєзнавчий музей. Діти дізналися про історію створення міста Бахмута, на мить перенеслися до стародавньої української хати. Захоплююча розповідь екскурсовода, розмаїття експонатів дозволили дітям опинитися серед козаків, відчути подих їх життя. З неперевершеною радістю і бажанням більше дізнатися про захисників України діти залишали музей.

У 2-А класі  до дня Захисника України  весело пройшла гра “Козацькі розваги”. Метою якої було розширення кругозору учнів про козацтво; популяризація фізичної культури та спорту; сприяння патріотичному вихованню, почуття дружби, колективізму, взаємодопомоги. Класний керівник Зоя Гревцова розповіла другокласникам про те що захист  рідної землі – це найперший обов’язок народу. Земля полита потом і кров’ю сотень поколінь, їхніх працелюбних і героїчних предків. Хлопчикам було запропоновано об’єднатися у команди та відчути себе нащадками козаків і позмагатися. Цікаво пройшли конкурси «Козацька спритність», «Забави кашоварів». «Приготування кулешу». Змагалися хлопчики і у знанні прислів’їв та приказок. Дівчатка щиро вболівали за команди однокласників та допомогли визначити переможців.

Учні 9-А класу разом з класним керівником Тетяною Бондар здійснили Інтернет-подорож «Покрова Пресвятої Богородиці – Покровителька Українського козацтва і Збройних Сил України», де ознайомилися із появою в історії України свята 14 жовтня – Покрови Пресвятої Богородиці, зародженням козацтва, будуванням Запорозької Січі та провели паралель із сучасністю під час обговорення цих питань.

Потрійне свято ще чекає нас попереду, проте святкування та вшанування героїв у школі №10 у самому розпалі.

12 жовтня для учнів Бахмутської школи І-ІІІ ступенів №10 були проведені виховні години «Покрова Пресвятої Богородиці – Покровителька Українського козацтва і Збройних Сил України».12 жовтня для учнів Бахмутської школи І-ІІІ ступенів №10 були проведені виховні години «Покрова Пресвятої Богородиці – Покровителька Українського козацтва і Збройних Сил України».12 жовтня для учнів Бахмутської школи І-ІІІ ступенів №10 були проведені виховні години «Покрова Пресвятої Богородиці – Покровителька Українського козацтва і Збройних Сил України».12 жовтня для учнів Бахмутської школи І-ІІІ ступенів №10 були проведені виховні години «Покрова Пресвятої Богородиці – Покровителька Українського козацтва і Збройних Сил України».

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально